Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megtudtam, hogy azért rúgtak...

Megtudtam, hogy azért rúgtak ki, mert kövér vagyok, de ez így kicsit szíven ütött, amióta hazajöttem csak sírok, hányingerem van, gyűlölöm magam?

Figyelt kérdés
Recepciós voltam, az egyik kolléganőm akit már szinte barátnak tekintettem elintézte a főnökömnél, hogy szerinte a kövér emberek nem erre a munkára valóak(ő igazi pláza cica, vékony, nagy mell, férfiak álma). Addig duruzsolt neki, amíg ma elbocsájtottak, hogy semmi baj velem, de értsem így nem jönnek az emberek(szálloda). Hát mit ne mondjak, alig bírtam ki, hogy a metrón ne bőgjem el magam. Én is tudom, hogy ocsmány vagyok, fogyóztam is, mindenki tudta, már 10Kg le is ment, de most valahogy baromi rosszul érzem magam
2015. febr. 13. 13:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Lefogyok akkor is, majd meglátja, hogy mennyire vékony leszek, én leszek a legvékonyabb és rájön, hogy mit szalasztott el.

Vettem ma fat burnert is, azt szedem most+ 800kcal, eddig 1400 volt, mától lejjebb viszem, és lefogyok.

Most 70kg vagyok 170cm-hez, 20kg fogyok még, de nyárig muszáj, addig megpróbálok elhelyezkedni máshol,utána ismét recepciósként, majd meglátja ez a csaj, hogy még nála is vékonyabb leszek.

2015. febr. 13. 13:07
 2/15 anonim ***** válasza:
44%

Ha valamit nem kapsz meg, az azért van mert valami jobb vár rád.

Sok meglepetést hoz még az élet, lehet hogy soha többé nem lesz belőled recepciós vékonyan se és be kell majd érned egy szállodatulajdonosi pozícióval. És a volt főnöködnek majd megemlítheted hogy éppen egy csomaghordó és takarító mindenesre lenne szükséged. Persze csak ha felveszed, mert lehet hogy vékonyabbak is fognak jelentkezni. :))

2015. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne vidd túlzásba. Az első probléma, hogy a kalória megvonástól először az izom fog leépülni. Azt használja a szervezet, hogy energiához jusson. A zsírt fogja utoljára hagyni. Lehet, hogy kevesebb lesz a súlyod, de az azért lesz mert kevesebb lett az izom. A zsír viszont maradt.
2015. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Te nem kövér vagy, hanem idióta! Keress egy másik munkahelyet, és ne ezekkel foglakozz! Mit akarsz egy ilyen munkahelyen, ahol nem szívesen dolgoznak veled?
2015. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Ez nagyon jo otlet! Ne hagyd magad! Fogyj le, de azert mertekkel es meglatjak majd, hogy kit lehet csak ugy kirugni! Nagyon gonosz volt a koleganodtol ez a viselkedes. Viszont arra vigyazz hogy a fejedben se csak ertuk fogyj hanem magadert is, mert ugy valoszinu hogy meg is tartod a vekony alakod. Amugy szerintem az adataid alapjan nem lehetsz annyira kover, max telt.
2015. febr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen emberek közt ne is bánd, hogy nem kellett tovább maradnod. Az meg hülyeség, hogy az emberek a szállodába azért mennek, mert csinos a recepciós.

Lesz majd jobb munkád! A fogyáshoz sok sikert kívánok, de ne felejtsd el, hogy fontos az, hogy sokat mozogj hozzá, és sokszor egyél keveset, és könnyűt, sok zöldséggel és gyümölccsel, hogy pörgesse az anyagcserét.

2015. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Azért ha van egy munkaügyekben jártas jogász vagy ügyvéd féle ismerősöd, kérdezd meg tőle hogy ez vajon nem súrolja-e a hátrányos megkülönböztetést, meg hasonlókat, és akár munkaügyi bíróságon kértérítést is fizethet a munkaadód. Ne légy velük lágy szívű, lesz nekik miből kifizetni. Mivel ahol manöken alkatúakat alkalmaznak, ott nem csak szobákat szoktak "értékesíteni".
2015. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
170 cm-hez 70 kg nem olyan vészes. Nem is értem. Azonban már ne is haragudj, de Kedves Kérdező, Te teljesen hülye vagy. Ha le akarsz fogyni, ne hülye zsírégetőket szedj, hanem táplálkozz KIEGYENSÚLYOZOTTAN, és ami még ennél is fontosabb, hogy MOZOGJ! Sétálj, kocogj. Utálom ezeket az embereket, akik mozgás nélkül, a TV előtt chipset majszolgatva akarnak fogyni, mert lusták, mint a dög, még arra sem képesek, hogy kissé lemondjanak a dolgokról (mellesleg a mozgással magadnak segítesz, mert egészséges, és jót tesz a közérzetnek). Ehelyett szedd nyugodtan a hülye tablettáid, és ne csodálkozz, hogy 5 év alatt tönkreteszik a szervezeted, és hashajtó nélkül már a WC-re sem leszel képes kimenni.
2015. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, igazából méregből írtam. Csalódott is vagyok nagyon, olyan ember támadott hátba, akiről nem is gondoltam volna. Megbeszéltem vele, szerinte ebben nincs semmi, munka az munka, barátság az barátság, aki nem erre való, menjen máshova de azért maradhatnánk jó viszonyban. Nah elküldtem tudjátok hová, szórakozzon a nénikéjével.

Remélem hamar találok másik állást, és meg tudom neki mutatni, hogy mire is vittem.

Most ettem egy 2 tojásos rántottát ebédre, kenyér meg minden nélkül, kicsit feltöltött.

Köszönöm a segítő válaszokat!

2015. febr. 13. 13:55
 10/15 anonim ***** válasza:
Én 174 centihez vagyok 65 kiló, és nem vagyok egyáltalán kövér. Csak annyit akartam ezzel mondani, hogy 170 centihez a 70 kiló nem vészes, és biztosan nem vagy ocsmány, szóval csak ésszerűen a fogyókúrával! És majd az élettől úgyis visszakapja a kedves kolléganőd ezt a húzást. Hajrá mindenhez!
2015. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!