Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Miért...

Mit csinálok rosszul? Miért vagyok egyre nehezebb?

Figyelt kérdés

Elkezdtem futni 1 órát, tehát zsinórban 60 percet, utána pedig egy óra elteltével kondizok, erősítek, hasizomgyakorlatok, erős súlyzós gyakorlatok, emelések,lábra is edzek!

Azért hogy jó formám legyen, oda figyelek a diétára is....

Még is 55 kiló voltam és most 69 kiló lettem, egy év alatt hiztam ennyit, 160 centi vagyok most....69 kilóval....

Általában jobb vagyok tornából mint a többiek, minden gyakoraltot tökéletesen végre tudok hajtani, fel tudok mászni a kötélre is.....és nem vagyok az a hájas, elfolyós típus sem..még is egyre nehezebb vagyok....mi okozza????????

16/L



2015. febr. 11. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

És ha a tükörbe nézel, akkor mit látsz?


Az izomnak súlya van, ezért lehetsz nehezebb, mint mikor elkezdted.


Gondolj csak bele, a sportolóknál is vannak súlykorhatárok, és ha megnézed őket, egyik sem hájas, csak izmos.


Szóval a kg-os számot felejtsd el szerintem, mert az csak szám, az összkép a lényeg.

2015. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az nem izom. A jó része biztos hogy nem. 14 kiló izmot férfiak se nagyon szoktak magukra pakolni (első évben - mikor még rengeteget lehet fejlődni), hát még a nők... Esélytelen. Valószínűleg csak azt hitted, hogy figyelsz a diétára.

Vagy most mi a célod, és mi volt a cél mikor elkezdted?

2015. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt ne felejtsétek el, hogy még fejlődik, így nőhetett több centit is, ami szintén súlynövekedéssel jár.
2015. febr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 65kilósan kezdtem edzeni,most 75 vagyok és nincs rajtam felesleg.
2015. febr. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

160cm vel az tenyleg sok... En 168/60 nal érzem jol magam, es ezzel a sullyal sem vagyok sovany!

A kajaval lehet a baj! Mit eszel?

2015. febr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!