Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a melósok cinkeltetnek...

Ha a melósok cinkeltetnek engem, amiért én vékony vagyok, akkor őket vajon lehetne azért, mert nem vág annyira az agyuk, mint nekem?

Figyelt kérdés

Egy gyárban dolgozom, én vagyok a tervező.


Melós beszól, hogy "na mivan öcsém, 5 kilóddal nem birod el?"


Olyan mikor lesz majd, hogy meg kéne csinálnia valamit, amihez speciális ismeretek nem, de jó emlékezőképesség és jó térlátás, logika, akármi kell? És majd akkor én tépem ki a kezéből a papirt, hogy jaj ehhez kevés a szürkeállományod béluska...


2015. febr. 19. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Ovodában játszotok?

Lehet hogy neked is kevés a szürkeállományod. mert ez nem igazán jó beszólás.. Ennél azért jobbat találj ki.

Mert ezen még ők is röhögni fognak.

2015. febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
aha....de a gyengeségen fröcsögni az mindig üt, mi?
2015. febr. 19. 17:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem bìrtál el? Amúgy meg mivel több a fizetèsed ès kevesebbet kell izzadnod csak irigykednek. Ha zavar a testalkatod akkor meg változtass rajta. Sok ember beszól a másiknak nem kell velük igazán foglalkozni. Nem kell lealacsonyodni hozzá. Neki ennyi jutott, kèsz. Attól ő mèg nem lesz több. Amúgy meg ha nem birod mondjad; hát ezt nem birom mert válon felül erősebb vagyok. Aztán kèrd meg hogy segìtsen. Elèg homályos a szitu. Csak az jön le számomra hogy zavar a testalkatod. Menj el gyúrni.
2015. febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
"Öreg, egészen addig megengedhetem magamnak ezt a testalkatot, amíg lesznek ilyen iskolázatlan, primitív bunkók, mint te, akik sz.rért-húgyért elvégeznek minden trágya fizikai melót, míg én az íróasztal mellett lábat lógatva hülyére keresem magam."
2015. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
B megoldás rúgasd ki! Én ezt tenném. Nehogy már a nyúl vigye a vadászpuskát! Tanulja meg hol a helye!
2015. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát az az igazság, hogy én többet gürizek az irodában, mint a munkások lenn.


Hegesztők amugy kb összemérhetően keresnek velem.


Mit kellett volna megemelni? Hát egy ilyen 20 centi hosszú golyóscsapot. Az olyan 10 kiló.

2015. febr. 19. 17:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is vékony vagyok, de 10 kilót, amin ráadásul jó fogás van és kis helyet foglal könnyedén elviszek messzebbre is. Ha 10 kilót nem tudtál felemelni, az azért tényleg égő.
2015. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

egy kézzel emeltem fel, aztán arra ugatott be...


otthon falun apámnál sok mindent kellett már pakolásznom, de itt a pesti lakásban is cseréltem már haverral bojlert, raktam össze ikeás szekrénysort, sarokülőt.


Otthon naphosszat hordjuk a vizes fákat, amikor kivágjuk az erdőnkből, nyáron meggyszedéskor az ilyen 10-15 kilós ládákból kihordok vagy 30-40-et.

2015. febr. 19. 21:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, hát akkor nem vagy gyenge, csak vékony. Ne foglalkozz a beszólókkal, nem feltétlen az alkatoddal van baj, hanem hogy nem tisztelnek. Sokkal fiatalabb vagy, és a főnökük, ez az, ami csípi a szemüket. A konkrét helyzetet nem ismerem, esetleg a te főnöködet megkérhetnéd, hogy erősítse meg a pozíciódat, hogy a te jelenlétedben mondja a melósoknak, hogy "ha a Józsi (ez vagy te) mond valamit akkor az olyan, mintha én mondtam volna, aki nem hallgat rá, az jöhet hozzám panaszkodni, de garantáltan a munkakönyvével együtt fog távozni", vagy valami ilyesmi.
2015. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jajj, ne már, hogy ilyen kérdést feltegyél!

Hívd meg egy kávéra a felettesüket, és mondd meg neki, hogy nagyon emberkedik az emberünk, néha fel kéne küldeni a szopórollerre, tudja már, hogy hol a helye. Minden gyárban van nem szeretem feladat, lehet hogy pont ő a legalkalmasabb arra.

2015. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!