Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a melósok cinkeltetnek...

Ha a melósok cinkeltetnek engem, amiért én vékony vagyok, akkor őket vajon lehetne azért, mert nem vág annyira az agyuk, mint nekem?

Figyelt kérdés

Egy gyárban dolgozom, én vagyok a tervező.


Melós beszól, hogy "na mivan öcsém, 5 kilóddal nem birod el?"


Olyan mikor lesz majd, hogy meg kéne csinálnia valamit, amihez speciális ismeretek nem, de jó emlékezőképesség és jó térlátás, logika, akármi kell? És majd akkor én tépem ki a kezéből a papirt, hogy jaj ehhez kevés a szürkeállományod béluska...


2015. febr. 19. 16:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hát ebben a gyárvezető egy elég durva stilusu ember, tehát pl mindennap felhiv és elkezd bzmegolva oltogatni engem, amiért nincsenek rajzok és nem tudnak full sebességgel haladni a munkákkal.


Na most azt kell tudni, hogy ennél a cégnél volt két tervező, mindkettő 10 éves tapasztalattal, de egyszer csak felálltak és elmentek. És én maradtam ott egyedül 2,5 hónap munkaviszonnyal, gyakornokként, és nekem kellett átvenni az egész tervezési osztályt.


És persze nem mondhatom azt a fönöknek (aki szintén pszichopata), hogy vegyen már még fel tervezőt, mert nem birom a munkát egyedül (rengeteget kell itthon bedolgozzak)...persze meg sem vagyok fizetve érte...kapom a magyar viszonylatban "elmegy" kategoriájú bért, amiből meg is vagyok, de ha figyelembe veszem, hogy évfolyamtársaim sokkal többet kapnak, akkor az ugy már nem buli.


Persze engem ugy neveltek, hogy azt gondoljam, hogy aki többet keres, mint én az biztos sokkal többet is dolgozik...persze mint tudjuk, ez nem igy van :D :D :D


Meg én azt hiszem, hogy egy jobban fizető munkahelyen elvéreznék, meg sokkal több stressz érne, mint itt...

2015. febr. 20. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!