Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek a fogorvosok...

Szerintetek a fogorvosok szeretik a munkájukat?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkozom rajta, hogy fogorvosnak fogok tanulni, de nem tudom, vajon mennyire szerethető ez a foglalkozás. Esetleg tudtok erről valamit ismerősök, vagy akár saját tapasztalat által? :)

2015. febr. 28. 23:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én gondolkozom, hogy fogorvos lennék e.

Szerintem ebben a szakmában mindenki mást szeret.

Nekem speciel a kreatív oldala tetszik, amikor "alkotni" kell, meg kell "fejteni" mi is a probléma pontosan, ez remélem érthető :)

2015. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
42%

A gond az hogy a fogorvosok nagy része egyáltalán nem a lelkiismeret és az alkotás híve. Tegyük fel van egy fogad ami szuvas, be kell tömni, megcsinálja, minden oké, csak elkezd fájni, egyszer csak kiesik a tömés. Ha az illető visszamegy egyből véres szemmel néznek rá, majd újra betömik, de a fájdalom nem szűnik és megint kiesik.


Nem akarom megbántani egyik fogorvost sem, ez főleg azoknak az orvosoknak szól akiknél voltam és ilyen eset történt, nem egyszer. Rátömtek olyan részre ami nem volt rendesen kitisztítva. Sok fogorvos elcsapja az egészet, sajnos esztétikához nem sok köze van mivel azok a fogaim amik be lettek tömve egy sima felületet kaptak amivel nem tudom aprítani az ételt.


Emlékszem egyszer voltam egy olyan orvosnál aki rámerőszakolt egy barázdazárást, olyan hitványul összetaknyolta hogy még a színe is elütött az A2es fogszínemtől, de a tetejében még emelt is az egész, hiába mondtam neki, csak annyit mondott majd bekopik. Majd szépen kirágtam 3 nap alatt a tömést, lett egy nagy kavitás a helyén, majd ismét betömte aztán megint kiesett, utána én marha 3.jára is visszamentem akkor is betömte, de szintén emelt, mondtam neki hogy nem jó, emel. Azt mondta nekem hogy egy g..eci vagyok és úgy elcsiszolt az egész fogamból hogy egy darab csücsök nem maradt, ráadásként a széle penge éles lett, a felület pedig csupa rücsök.


Röviden, kevés a jó szakember.

2015. márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

"Röviden, kevés a jó szakember."


Talán nem ugyanahhoz az idiótához kellene X-szer visszamenni. Érdekes módon nekem soha nem volt problémám egyetlen fogorvossal sem, jól végezték a munkájukat, kedvesek, empatikusak voltak... Pedig sokat járok fogorvoshoz.

2015. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én SZTK-ba járok és itt a szentkirályi utcában bárkihez mentem, tökéletes volt. A szájsebész fél perc alatt kihúzta a bölcsességfogamat és utána se fájt :)
2015. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%

Talán nem ugyanahhoz az idiótához kellene X-szer visszamenni. Érdekes módon nekem soha nem volt problémám egyetlen fogorvossal sem, jól végezték a munkájukat, kedvesek, empatikusak voltak... Pedig sokat járok fogorvoshoz.



Nem ez volt az egyetlen fogorvos akivel megjártam kisokos.

2015. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!