Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kik azok akik kifejezetten...

Kik azok akik kifejezetten szeretik és élvezik a munkájukat?

Figyelt kérdés

Olyan embereket kérdezek, akik nagyon szeretik munkájukat függetlenül attól, hogy mennyit keresnek. Arra lennék kiváncsi, hogy mit dolgoztok és hogyan jutottatok el oda, ahol most vagytok?


15/L



2015. febr. 23. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretek ügyvéd lenni, ez volt mindig az álmom, és mostanra valósult meg.

Sokat dolgoztam érte - rengeteget.

2015. febr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem anno volt, de ott kellett hagynom az ingázás miatt. Burkoló segéd voltam és szerettem, mert egy nagyon ügyes mester ember tanított, ha elrontottam valamit és tudta hogy nem az én hibám, akkor neki kezdhettem újra. Ha valami nagy ökörséget csináltam akkor is segített. Nem tudom hogy bármikor is felemelte volna a hangját velem szemben.

Jól is kerestem és sok helyen is jártam.

A felvételemnél két jó pont volt:

1, Rég óta sok helyen megfordultam, így az építő iparban is járatos voltam

2, Akkoriban jártam a lányával.

2015. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szeretném,ha lenne!
2015. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Szakácskodok hajón, a suli elvégzése után is ezt terveztem, de akkor még a nyelv nem ment, mivel oroszt tanultunk.. Otthon vidékfejlesztéssel foglalkozok, amit fősulin tanultam a külföldi munka mellett. Világot is látok munkámból adódóan + fizetnek is érte, szakmáimban is dolgozok, otthon meg függetlenként, nem kényszerből teszek is azért, hogy élhetőbb körülmények legyenek, kiegyensúlyozott vagyok így.
2015. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Én közteres vagyok vagyok, parkolójegyeket ellenőrzök és akármit mondanak mások, én imádom.

Nincsen annál jobb érzés, mikor megvágsz valakit, legyen az bárki. Ha pénzes, és te cseszed el a napját mikor kirakod az Audira a cetlit, és ő azt hiszi, hogy rám ereszti az egész napi dühét, mikor elkezd ordítani velem, és hiába keres 10x annyit mint én, nem nekem van 2 ujjnyi vastag ér a nyakamon, vagy mikor valami prolit büntetek, és elkezd rimánkodni, hogy a hónapban egyszer jön be a Suzukival a városba, akkor is rákefél.

Na ezek miatt kelek fel reggel és csinálom.

2015. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fuuuu 5os te nagyon beteg vagy. de elismeresem, h van benned gerinc.

En tancos lennek, persze nem magyarorszagon. de meg nem jott el az en idom..

2015. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a táncos melot korán kell kezdeni, ismerek lányt aki 22 éves, ált spanyolban táncol, irtó jólszituált helyen, rengeteget keres, téli szezonban németben van, perfekt beszél spanyolul, németül, románul, magyarul, és profi táncos, még a legapróbb rezdüléseiben is művészet, gyakorlat van(jó pár év van már mögötte)


kérdésre rátérve, én általában minden helyen pár hónapig voltam csak, semmi nem jött be, amikor egyszer megkérdezték, mégis mine örülnék, felsoroltam részletesen(egyedül vagyok, felelősségteljes pozíció, ioda, öreg főnökség, akikkel jólesik dumálni, pár hónap, hirdetés, szokásosan jelentkezem, elmondták a feladatokat, a végén mondták, hogy a munkakör neve pénzügyi vezető, megbeszéltük, hogy mennyiért vállalom és öreg a főnökség a férj nagyon jó fej, hmoros, a nő pedig tökéletes(nincs benne hiúság, irígység a női alkalmazottra, pontos, precíz, felfogja amit mondok, stb)hajnalban már keltem nem bírtam aludni sem mentem volna már dolgozni, első hét úgy elrepült mintha csak pár óra lett volna

2015. febr. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!