Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Multinál 2 erös idegennyelv...

Multinál 2 erös idegennyelv tudással ( konkrétan Angol, Svéd) keresnek project támogatót. Mennyit lehet kérni bruttóban?

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
kb 450.000-500.000 Ft
2015. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sajna nem árulják el a HR-nél,hogy melyik cég,de feltették a kérdést,hogy mennyit kérek.Sejtésem,hogy az IBM az.300 bruttora azt mondták ez reális kezdőként...eléggé alul tippeltem ezek szerint...interjún kerhetnék ezek szerint 450 körül?
2015. márc. 5. 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért ha tudsz svédül plusz szakmailag is alkalmas vagy és még angolul is tudsz az simán van annyi amit az első írt.


Szerinted mégis mennyi hozzád hasonló ember lehet akik sorban állnak ugyanezért a munkáért? A svéd tudás szerintem alaposan leszűkíti a jelentkezőket. :-)

És ha valahol kevés a jelentkező, akkor ott sok a fizetés.

2015. márc. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:)köszi a választ!igen,nem sokan tolongnak érte,ebben remenykedem...remélem,h. a a HR-es csapatot is meggyőzöm erről...vagyis nem csesznek ki velem.
2015. márc. 6. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem még mindig nem érted. Ha te tényleg tudsz svédül, angolul és szakmailag is alkalmas vagy akkor fordítva ülsz a lovon.


Azaz nekik kell meggyőzni TÉGED, hogy dolgozz náluk.

2015. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!