Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért zavarja a feleségemet,...

Miért zavarja a feleségemet, hogy minden szabadidőmet és pénzemet a közös gyerekeinkre fordítom?

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Talán, mert vele nem foglalkozol?
2014. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát, vele is foglalkozok, amikor megpróbálom beszervezni a gyerekeknek szánt programokba - amiket újabban kihagy.
2014. máj. 30. 20:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

az én férjem is ezt csinálja,néha picit tulzásba is esik de a lányának nem tud ellenállni.

Engem nem zavar,kivéve ha mondjuk olyat tesz amit megbeszéltük hogy inkább ne de a lánya meggyözte,na ezért pipa szoktam lenni.

kérdezz rá az a legjobb...lehet tulzásokba esel csak észre sem veszed.

2014. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

A) Mert a nejed egy hisztis pitsa


B) Mert ezt indokolatlan mértékben teszed ("minden"), őt magasról lefosva.

2014. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%

"vele is foglalkozok, amikor megpróbálom beszervezni a gyerekeknek szánt programokba"


Kettesben is kellene vele foglalkoznod, a gyerekek nélkül. Elvégre nem csak szülők, de házasok is vagytok.

2014. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet attól fél, hogy túlságosan elkényezteted őket. A másik meg az, hogy gondolom nem csak a gyerekekkel akar programokat, hanem csak kettesben is.
2014. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Mert ha minden pénzedet most a gyerekekre fordítod, akkor nem lesz pénzed amikor egyetemre mennek, vagy ha tönkre megy a TV, hűtő, vagy ha nyaralni szeretnétek.
2014. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán kettesben szeretne veled programot.
2014. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha őt teljesen elhanyagolod és csak a gyerekekkel fogalkozol, akkor még szép, hogy zavarja.
2014. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha közölte, hogy zavarja, nem valószínű, hogy nem fogott volna bele az okok részletezésébe.
2014. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!