Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg netto 200E Ft az...

Tényleg netto 200E Ft az átlagfizetés Budapesten?

Figyelt kérdés
Le vagyok döbbenve, szerintem erős túlzás.
2015. márc. 6. 09:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
Átlagot nem tudom, de 2009-ben 170 ezer forintot vittem haza, mint egy kis kiadó tördelőszerkesztője. Kijöhet az a 200 ezer. Persze sokféleképpen lehet számolni, illetve tálalni. Kijöhet úgy is, hogy néhány ember milliós fizetést visz haza, a többiek meg minimálbéresek. A matematikai átlag 200. De akkor is ennyi, ha a dolgozók fele 190 ezer forintot, másik fele 210 ezer forintot keres.
2015. márc. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%
Bírom ezeket hogy szinte büszkén mondják milyen szarul keresnek 2 diplomával 6nyelvvel. Gyerekek akkor valamit mégis szarul csináltok! Csapjatok az asztalra a főnöknél vagy keressetek normális állást!
2015. márc. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%
Tuti hogy a sokdiplomások közalkalmazottak, ott ilyen hulladékok a bérek. Ott hiába csapkodnak az asztalra, csak a kezük fájdul meg. Cégeknél messze jobbak a fizetések, de az is igaz hogy nem olyan láblógatósak mint a közalkalmazotti melók.
2015. márc. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Kis tudományos okfejtés: ezért használhatatlan adat sokszor az átlag. Az átlagos nettó kereset nem feltétlenül fogja azt tükrözni, hogy egy átlagos munkavállaló mennyit visz haza. (Lásd az előző hozzászólásomban a példát.) Arra inkább a medián való, csak arról meg sokan azt sem tudják, hogy eszik vagy isszák.
2015. márc. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A statisztikát még lehúzza a rengeteg 4 órás minimálbéres, aki papíron nettó 35 ezret keres, közben meg zsebbe kiegészítik neki még 100-150 ezer forinttal. Ha őket kivennénk és a tényleges fizetésüket számolnánk, akkor még magasabb lenne.
2015. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%

" Bírom ezeket hogy szinte büszkén mondják milyen szarul keresnek 2 diplomával 6nyelvvel. Gyerekek akkor valamit mégis szarul csináltok! Csapjatok az asztalra a főnöknél vagy keressetek normális állást!"


Az ilyet én se értem.

2015. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg ez az átlag, tehát az átlagos ember épp ennyit keres.


Nem az a néhány ember milliós keresete húzza fel. Hanem a sok 220-300-400e fizetés inkább.

2015. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
37%

17. en nem tudom, milyen korokben mozogsz Pesten, de tomegek keresnek 80-110E korul. es nagyon keves embert ismerek, aki netto 200 folott kap papiron.

Diplomaval, egy targyalasi nyelvvel siman realis magyar, sot kulfoldi cegnel a netto 130 E., sajnos. Az r1-es munkatarsak -eredj ide, eredj oda- meg ennyit sem kapnak, orulnek az erzsijegynek. A felsovezetok keresik hurkasra magukat, nembeszelve az allami szektorrol, ahol egy bizonyos pozicio utan egyszeruen lehetetlen bukni, legfeljebb egy masik igazgatoi szekbe.

2015. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%

" Diplomaval, egy targyalasi nyelvvel siman realis magyar, sot kulfoldi cegnel a netto 130 E., sajnos."


Dehogy reális. Hülye aki ennyiért vállalja. Ennyit nyelv, sőt diploma nélkül is lehet kapni. Akkor minek ölte bele a pénzét, idejét ezek megszerzésébe?

2015. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

" es nagyon keves embert ismerek, aki netto 200 folott kap papiron."


Beleestél a szokásos hibába: amivel nem találkozol az biztos nincs.

2015. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!