Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg netto 200E Ft az...

Tényleg netto 200E Ft az átlagfizetés Budapesten?

Figyelt kérdés
Le vagyok döbbenve, szerintem erős túlzás.
2015. márc. 6. 09:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

17.

Nem estem én bele semmibe. De látom az igyekvő, 4 nyelvet beszélő bölcsész ismerősömet,aki kiment az építész párja után Londonba, mert ott talált munkát. Ami nem 140-et fizetett. Ja, persze, elmehetett volna a h.lyéje callcenterbe ökröt hallgatni 200-ért, de az nem mindenkinek perspektíva.

Az IT-t, gépészetet, a még 2-3 húzószektort hagyjuk már, meg a 90-es években szállítmányozásba fölvett érettségis, kétujjal gépelős öreg kisfőnököket is, mert ha egy ilyen utóbbi kategória kikerül a munkaerőpiacra, akkor sirathatja a bruttó 400E-ét, örülhet, ha felveszik portásnak valahová.

Egyébként lehet válogatni az állások között, de nem érdemes várni a netto 200-as ajánlatra, ha nincs valami nagyon keresett szaktudásod. És a többségnek nincs. Ennyit az átlagról.

2015. márc. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Az hogy ket diplomad van, meg 2 nyelvet beszelsz az nem mervado!

Van aki 4 diplomaval lesz koldus. Ha tud valaki ervenyesulni es tehetseges akkor szerintem is tobb jar mint netto 130.

Mondjuk netto 150-180 korul nyugodtan lehet adni egy diplomas es adott kulfodi nyelvet beszelonek szerintem.


Egyebkent van olyan ismerosom aki pont 2 diplomaval es 1 nyelvvel ment el takaritononek, soha nem is vettek fel a szakmajaba, mert egyszeruen olyan szinten nem tud ervenyesulni.

2016. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!