Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen embereken/állatokon...

Milyen embereken/állatokon segítő munkák vannak?

Figyelt kérdés
Egy évem van addig, míg el kell döntenem, hogy mi szeretnék lenni, hol szeretnék tovább tanulni, stb. Egyetlen dologban vagyok biztos: embereken, vagy állatokon szeretnék segíteni, de nem tudom milyen lehetőségek vannak. Valaki tudna nekem ötleteket adni? Előre is köszönöm! (17 éves lány)

2015. márc. 9. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha állatokon akkor állatorvos, ha emberekkel akarsz foglalkozni tanár, ápolónő, orvos, pszichológus nekem most hirtelen ennyi jutott eszembe :)
2015. márc. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget :)
2015. márc. 9. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Szociális munkás. Fősulin lehet elvégezni és tulajdonképpen ők azok akik gyerekeken, időseken, rászorulókon stb. segítenek. Nagyon sokféle területen tudnak dolgozni, néz szerintem utána, leírtak alapján neked való.
2015. márc. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!