Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A próbaidő minden perce alatt...

A próbaidő minden perce alatt rettegek, pedig még ki kell bírnom 2,5 hónapot. Normális ez?

Figyelt kérdés

Hosszú munkanélküliség után vettek fel. A munkahely nagyon jó, imádok ott dolgozni. De minden percben attól rettegek, hogy behív a főnök és elküld hogy bocs mégse kellesz. Ugye ezt próbaidő alatt bármiféle indoklás nélkül megteheti.


A betanulás elég jól megy (szerintem jobban mint a velem együtt kezdő kollégának) de a végzettségem épphogy csak köszönőviszonyban van a pozíciómmal.


A kérdés nem igazán kérdés, csak valami bíztató pozitív információmorzsát várok ami segít kibírni a hátralévő időt :/



2015. márc. 9. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne félj. Lesz ahogy lesz. A munkádat nyugodtan és teljes odaadással végezd. És akkor minden rendben is lesz.
2015. márc. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Ha jó munkaerô vagy, akkor a kutyát nem fogja érdekelni a végzettséged. Próbáld kihozni magadból a legjobbat, és hidd el, meg lesz az eredménye! Tudom nehéz most, hisz sokáig munkanélküli voltál, érthetô hogy aggódsz, de nem kell, hisz mindig lesz egy másik út. Próbálj pozitív maradni, rosszabb, ha látják rajtad a folytonos aggodalmat!

De én azt javaslom, hogy nézelôdj külföldi munkák után, jó hogyha az embernek van B terve is.

Kitartást! :)

2015. márc. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy vezetőnek a beosztottjai teljesítménye a fontos, ez pedig erősen függ a motivációtól. Neked ez erősséged, hiszen meg akarod tartani az állást, ezért jobban igyekszel, keményebben dolgozol. Arra vigyázz, hogy ne csapjon át a szorongásod bizonytalankodásba, szerintem nem lesz semmi baj.
2015. márc. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolj a dolog jó oldalára, és örülj a pozitív fejleménynek, hogy lett mukád. Leld örömed benne, arra koncentrálj, milyen szerencsés vagy.

Ha látják, hogy jól érzed magad, és a munkában is jó vagy, tuti befutó leszel!

De a lazaságra se görcsölj ám rá!

Esetleg egy kis Magne B6 segíthet, tényleg nyugodtabb tőle az ember.

2015. márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Que sera, sera...

Nekem még bő 1,5 hónap van, néha én is aggódok, de alapvetően úgy vagyok vele, hogy inkább teszek rá. Ha kiraknak, akkor így jártam, valami majd lesz. Csak úgy ok nélkül biztos nem küldenek el, ha meg oka van, azon el kell gondolkodni.

2015. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

NAIVAK VAGYTOK! Ok nélkül nem küldenek el???

Dehogynem. Rengeteg cég csinálja azt hogy felvesz próbaidőre azt végigdolgozod majd az utolsó nap közli hogy bocs mégse. És te nem tudod max sejtheted hogy teljesen mindegy hogy dolgoztál a kutyát nem érdekli mert nem azért vettek fel hogy meg is tartsanak, hanme azért hogy 3 hónapig legyen egy jó olcsó melósuk, aki be van szarva hiszen csak próbaidős akivel bármit meg lehet tenni, a fizu kevés kedvező adó és közteher-tök jó a cégnek!

A dolgozó meg ott kepeszkedik hogy megfeleljen és nem is tudja hogy nem fog megfelelni. Nem azért van ott. Majd lejár a 3 hónap, lapát és jön a köv szerencsétlen ugyanígy.

2015. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett? Sikerült maradni?
2015. aug. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen! elégedett a főnökség jól alakult minden :)
2015. aug. 28. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!