Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Telefonos Adminisztrátori...

Telefonos Adminisztrátori diákmunka milyen?

Figyelt kérdés
Valaki le tudná írni a saját tapasztalatát erről a munkáról?:) ugyan nem sokára fogok kezdeni,mint diák egy ilye "szakmába",s kíváncsi vagyok, hogy milyen!:)
2015. márc. 17. 06:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Telefonos adminisztratori nekem fura, mert en kulon voltam " telefonos" ( az az help desk-es) ill. adminisztrator ( de ott nem kellett telefonalni). Egyebkent a munka az elejen kicsit nehez lesz, keresni fogod a szavakat, hogy mit hogyan fogalmazz, de hidd el, hogy par nap mulva belerazodsz, es olyan siman megy majd, mintha valami ismerosoddel beszelgetnel.

Par tipp: a telefonokon van nemito gomb, amikor az ugyfel nem hall teged, de te hallod ot- ezt ne hasznald olyan esetekre, hogy kikaromkodd magad, mert a munkaltatod ezt is rogziti, es kesobb bajod szarmazhat belole

legyel mindig turelmes, valasztekos, keruld a monoton hanglejtest, akkor is , ha mar nagyon unod a beszelgetest

soha ne hasznalj-hang alapjan idosebbnek feltetelezett ugyfel eseten se- olyan kifejezeseket hogy " meg tetszik mondani? " stb. mindig az Onozes hivatalos formajat hasznald : " Meg tudna mondani ?"

nevedet, szandekodat mindig erthetoen kozold

kb ennyi, aztan a tobbi magadtol is menni fog. sok sikert kivanok :)

2015. márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen:) es nagyon hajtos melo? vagy laza?
2015. márc. 17. 10:33
 3/3 anonim ***** válasza:
ez attol is fugg, hogy mennyien telefonalnak be aznap ( felteve h te fogadod a hivasokat) vagy hogy te hany embert hivsz fel, ill. hogy mennyi ideig tart egy-egy beszelgetesed. nekem a leglazabb napokon volt ( fogadokent) kb 25 beerkezo hivasom, huzosabb napokon viszont meg volt a 70 is egy 8 oras muszakba .
2015. márc. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!