Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki hogyan éli meg az első...

Manó1235 kérdése:

Ki hogyan éli meg az első napot az új munkahelyén?

Figyelt kérdés

(vagy az első hetet )

Manapság már nem úgy van hogy az ember egy helyen dolgozik élete végéig és onnan megy nyugdíjba. Rákényszerülünk hogy váltsunk vagy önként váltunk jobb fizetés, költözés stb miatt. Nekem most lesz a második munkahelyem 21 évesen. És alkalmazkodni mindig nehéz az elején. Főleg azért mert az első munkahelyemen csak rossz tapasztalatok értek. Nagyon izgulok és minden bajom van. :D


2015. márc. 17. 09:41
 1/1 anonim ***** válasza:
anno a diakmunkaknal en is igy voltam, hogy mindig ha uj helyen kezdtem valamit, mind1, hogy mit, akkor aznap nagyon izgultam es tartottam tole, hogy mi lesz, sosem ertettem, masnak miert ilyen nyugalmas a kezdes. :) annyit tanacsolnek, hogy ne izgulj, add a leheto legtermeszetesebb onmagad , ugy sem tudhatod elore, hogy mi var rad ( legyen az pozitiv, vagy negativ)
2015. márc. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!