Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg nincs reális esély...

Tényleg nincs reális esély számomra valami kisteherautós munkára? Marad a pizza futárság?

Figyelt kérdés

Szóval 21 vagyok van egy érettségim középfokú angolom meg ecdl vizsgám meg egy 2 éves jogsim. Szeptemberig kéne dolgoznom valamit mindenképpen itt Budapesten.

Szívem szerint 3,5 tonnás furgonon tölteném ezt a pár hónapot mert imádok közlekedni és a szállítmányozás témával is nagyon jóban vagyok de egyszerűen sehonnan sem kapok visszajelzést.

Itt annyit megjegyeznék, hogy nekem a minimálbér is elég lenne. (pontosabban nem elég, de tudomásul veszem, hogy nem tudnak többet fizetni egy ilyen végzettségű embernek jelenleg)

Feltételezem a korommal van a gondjuk amit valahol meg is értek, nehezen lehet elhitetni valakivel, hogy én nem az a tipikus vadbarom módjára vezető fiatal vagyok, még ha így is van.

Úgyhogy a kérdés, hogy valóban nincs reális esély arra, hogy ennyi idősen felültessenek valami kisteherautóra?

A pizza futársággal alapvetően egyébként nem lenne bajom(csak a kisteherautózás jobban tetszik), beszélgettem pizza futárokkal és végülis oké lenne meg többet is lehetne vele keresni mint egy furgonon nomeg voltam én már biciklis futár is tudom miről van szó, csak azóta eltelt pár év és most már kicsit többre értékelem a testi épségemet. A nagy számok törvénye alapján ugyebár napi 10-12 órát forgolódni a városban egy miniatűr lélekvesztőn... (robogós pizza futárkodásról van szó)


2015. márc. 26. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincsy mivel millióan jelentkeznek ilyesmire, ugyanis bárki alkalmas rá szinte.
2015. márc. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is hasonló helyzetben vagyok, én is inkább bevállaltam a pizzafutárkodást.


a legtöbb normális helyen kell a tapasztalat, pl. ahol nézegettem, 5 éves jogsi vagy 3 év szakmai tapasztalat.

vagy persze vannak azok a munkák, amiknél simán felvennének bárkit, aki beesik az ajtón, csak aztán dolgozol 1 hónapot, és elfelejtenek kifizetni.

nemzetközis furgonozásból rengeteg van ilyen.

de szerintem belfölön is hasonlóak a kis cégek.

nem tartanak sok pénzért speditőrt, akinek rendes kapcsolatai vannak fuvarszervezésben, hanem egy sima irodista adatbázisból nézi a lehetőségeket, és esetleg talál egy olyan fuvart, ami optimális számukra...

2015. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!