Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakmai gyakorlatra mennék...

Szakmai gyakorlatra mennék valamilyen nagyobb multihoz, FMCG céget szeretnék elsősorban. Mennyi reális esély van bekerülni a Henkelhez, Unileverhez, Nestléhez, Bonbonettihez? Valaki dolgozik az alábbiak közül valamelyiknél?

Figyelt kérdés

A BGF Külkereskedelmi karának végzős hallgatója vagyok; nyáron kezdeném el a szakmai gyakorlatomat. Marketinges területre mennék; monotonítást annyira nem tűröm, inkább a változatosságot szeretem. Csapatban és egyénileg is jól dolgozom.


Mennyi esély van bekerülni a fentebb felsorolt cég valamelyikéhez?

Vagy lenne más FMCG cég, amit ajánlanátok, vagy ahol dolgoztatok?



2015. febr. 2. 21:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Fizetés -gondolom - szakmai gyakorlat alatt nem óriási; inkább az elsődleges szempontom az, hogy egy fiatal, lendületes csapattal tudjak dolgozni, jó munkakörnyezetben.
2015. febr. 2. 21:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáltad már megnézni a honlapjukat? Mert a Nestlénél és az Unilevernél is folyamatosan rakják fel a gyakornoki álláshirdetéseket, de nem 6 hétre keresnek embert, hanem minimum egy évre. 6 hét alatt több kárt csinálsz, mint hasznot. Még ha 15 hetes gyakorlatod van, akkor sem tudsz annyi idő alatt olyan sok mindent megtanulni, ami nekik segítség lenne. A Bonbonettitől most rakták ki a gyakornokokat, mert nincs pénz. A Henkelt nem tudom pontosan, de úgy tudom, ott is elég sok hirdetés van a honlapjukon.

Ja igen, a monotonitás. Nem fognak egy gyakornokra bízni egész projekteket, amik izgalmasak. Max fél év-egy év után kapnak nagyobb feladatokat, de nyilván nem ők találják ki a termékek marketing stratégiáját...

2015. márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!