Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van erre némi reális esély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre némi reális esély?

Figyelt kérdés
Adott egy illető,aki viszonyt folytat valakivel rövid ideig.Részéről nincsenek érzelmek,az egész csak játék,míg a másik fél szerelmes.Szóval tipikus sztori.Nagy összebalhézás (érzelmek megléte,kontra nem léte miatt),útjaik különválnak.Egy ideig harag és közöny,majd egy idő után a felek megenyhülnek,és emberileg újra normálisan viszonyulnak egymáshoz.Viszont a bibi,hogy az egyik fél továbbra is szerelmes,míg a másik nem.A szerelmes fél reménykedik,a másik meg ad olyan jeleket,amikből leszűrhető,hogy még mindig kedveli és tetszik neki,vevő a közeledésre,ő maga viszont nem közeledik.Igen,tudom,aki szerelmes az pofára esik megint majd.A remény mégsem hal meg...Van esély az ismételt egymásra találásra vajon?Ha van valakinek hasonló sztorija,szeretettel várom!Pusztán kíváncsiságból,mert érdekelne,bár tudom a választ,de azért mégis...:-)

2015. jan. 1. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod, akkor le se írom...
2015. jan. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van-e esely az ismetelt egymasra talalasra? Szerintem szo sincs rola. Ismetelt meg foleg nem, hiszen elsore sem volt.

Tudom mit beszelek, voltam hasonlo helyzetben. Csak a totalis hatra arc segit.

Valoszinuleg o a korabbi szex kapcsolatot fogja szorgalmazni es igen, szerelmes fel ismet pofara esik majd.

2015. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen. #2-vel egyetértek. Ez nem volt kapcsolat. Nem tudom te most a lány vagy, vagy a fiú?

Velem a pasi játszotta el ezt! Elég későn jöttem rá, hogy a haveroknak igaza volt és játszott csak velem!

:( 17/L

2015. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem meglepő módon a csaj vagyok...

Nos igen,sejthető,hogy szexre játszik,ha még fog.

2015. jan. 1. 13:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor még ma közöld vele, hogy paraszt voltál vele! Nem érdemli meg amit csinálsz vele!

És nyugi! A sorstól visszakapod! 52/F

2015. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a pasi játszotta veled, és félre olvastam bocsánat! Akkor meg lépj le! Ne hadználjon ki! 52/F
2015. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ennek már vége egy ideje a fent említett összekapás miatt,amikor is elkezdtem többet érezni a kelleténél.
2015. jan. 1. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!