Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez tényleg az én hibám lett...

Manó1235 kérdése:

Ez tényleg az én hibám lett volna?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap kezdtem egy gyárban, 12 órás műszak reggel 6tól. Tudni kell hogy mikor megírták a szerződésem megkaptam a munka ruhámat és a műszakvezető keresett volna nekem szekrényt de még rajtam kívül 6 embernek nem találtak helyet. Így egy ilyen "takarítós szekrénybe" került be a cuccom egy nagy zsákban amire ráírták a nevemet. És mondta a főnököm hogy reggel bemegyek keresek egy takarítót és kinyittatom majd vele aztán meg mivel nem tudom merre kell menni állítsak meg valakit és kérdezzem meg merre van a grill üzem, ez lesz a jelszó mert grill sajtokat fogunk csomagolni. Hát bementem reggel, takarítók sehol senki, hiába mondtam az ott levő pár embernek hogy nekem kezdődik a műszakom, nem foglalkoztak velem "mert hogy a takarítónak van kulcsa" aztán 6 után 10 perccel végre jött a takarító és kinyitotta nekem villám tempóban felöltöztem és megkérdeztem az első szembejövőt merre van a grill üzem erre kiröhögött hogy ez sajt üzem.. hát mit ne mondjak első napi élményem az megvolt. Késve oda értem, és le is szidtak hol voltam eddig? De annyira káosz volt.. és most ezen rágódom hogy mit kellett volna másképp csinálnom. Az első nap beégettem magam.
2015. márc. 30. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit, ilyen a tipikus hangulat egy gyárban, sz.rjál rá.
2015. márc. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tipikus gyári történet ne foglalkozz vele.
2015. márc. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2 dolog miatt nyugodj meg:

1. Gyárban dolgozol. Megfogod szokni az ilyet. Tipikus gyári dolog volt ez..

2. Ez az első napod, minden első (vagy második) nap sz*rul sül el.


Amúgy nem a te hibád volt.

2015. márc. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!