Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek miért lett ilyen? Teljesen tanácstalan vagyok. Az én hibám?

Figyelt kérdés

A barátnőm pár hónapja fura.Nagyon. Kb 4 hónapja elkezdte magát másokhoz hasonlítani de mindig olyanokhoz akikről tudja, hogy hozzá képest csúnyák.Nem tudom, hogy ezért vagy miért de nagyon beképzelt lett. A barátait hanyagolta és olyanokkal foglalkozott akiknél szemmel láthatóan szebb. Nagyon idegesítő volt a viselkedése, majd nem szét is mentünk aztán egy hosszas beszélgetés után megigérte, hogy megváltozik. Meg is változott.. egy hónapig kb normális volt aztán egyik napról a másikra megint fura lett de pont az ellenkezője, mint előtte.Nem akar társaságba menni, akármit vesz fel nem tetszik neki, azt mondja kövér és ami a legjobban kiakasztott...tegnap este bementem utána a fürdőszobába és mesztelenül térdelt a tükör előtt és zokogott.Olyanokat mondott (motyogott), hogy Ő nem olyan, mint amilyen a tükörben, sokkal szebb és jobb nő és teljsen magán kívül volt, verte a falat meg vagy kétszer a tükröt is megütötte.. aztán hidegzuhanyt kapott ami után megnyugodott de én nem.Nem tudom mi baja van, mert nem mond semmit se nekem, se a szüleinek, se senkinek.Ez előtt normális volt, semmi.előjelei nem voltak, hogy bármi baja van.Lehet, hogy orvosra lenne szüksége?Féléve van munkám és azóta kevesebb időt vagyunk együtt..ez lehet az oka?

Tudom, Ti se láttok a fejébe meg nem is ismeritek de kiváncsa vagyok, hogy szerintetek mi okozza és mit lehet tenni?

21/F, Ő 19/L


2013. okt. 27. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem vagyok orvos és nemis látok a fejébe de azt gondolom hogy könnyen meglehet hogy a munkád az oka. vannak lányok akik nagyon igénylik a törődést és ha kicsit elhanyagoltabbnak érzik magukat akkor egyből magukban keresik a hibát. nem irtál arrol hogy azota mennyit vagytok együtt mennyit törődsz vele mert lehet hogy ha előtte rengeteget voltatok együtt és megszokott téged akkor hiányzol neki és emiatt elvesztette az önbizalmát és ugyérzi márnem elég jo neked. persze nemtudom mennyire hanyagolod el mert nem egyértelmű az irásod de beszélned és törődnöd kéne vele. szüksége van most rád:)
2013. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fhuu sajnálom! próbálj közös programokat szervezni. bókolj Neki! minden lánnyal volt már ilyen szerintem. én is voltam már depis de ez komolyabb..nemtudom mit tudsz csinálni.
2013. okt. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazad van, sok mindent kihagytam.

Amióta dolgozom heti 1-2 hetente közös pogram (mozi,séta,biliárd,bowling ilyesmi) de két-három naponta együtt alszunk.Régen max. 1 napig nem találkoztunk. Próbálok vele beszélgetni de nem igazán megy.. nagyon szűkszavú.

2013. okt. 27. 22:37
 4/6 anonim ***** válasza:
hát akkor azt tudom tanácsolni hogy természetesen dolgoznod is kell meg ezt nyilván ő is megérti de probáld elérni hogy érezze hogy mégis ő a legfontosabb. lepd meg pl mond neki hogy ekkor meg ekkor nem tudtok találkozni mert dolgozol aztán hirtelen állitsd be egy csokor virággal vagy főzz neki vacsorát vagy találj ki valami romantikus dolgot. a nők bonyolultak nekik sok aproság is hatalmas örömöt jelenthet. igy nemkell elhanyagolnod a munkád és a barátnődre is lesz időd. a heti közös programok jok mint pl a mozi de szerintem legyetek sokat otthon kettesben is és bókolj meg kedveskedj neki sokat dicsérd meg hogy milyen gyönyörű sokszor és figyelj oda rá nagyon. egyébként kedves tőled hogy igy törődsz vele és segiteni akarsz nem hagyod magára:) és remélem tudtam segiteni valamennyit
2013. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja és mond neki néha hogy a következő fizetésedből elviszed mondjuk kirándulni vagy valami hogy érezze hogy a munka fontos mert akkor több lehetőségetek van együtt. ennyit tudok tanácsolni:)
2013. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád. Mindig a másik a hibás, ez alap.
2013. okt. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!