Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elsősorban miért nőket keresne...

Elsősorban miért nőket keresnek pénztárosnak, pultosnak, eladónak, hasonlónak?

Figyelt kérdés
2015. márc. 31. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Türelmesebbek az emberekkel. Többet tűrnek.

Meg eleve több lány tanul kereskedelmi szakmát, mint fiú.

Pultosnál meg gondolom számít, hogy dekoratív legyen és odavonzza a piázni akarókat.

2015. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
mert sokan úgy gondolják kedvesebbek, bájosabbak a női kiszolgálók, pedig nem értek ezzel egyet, sok unott eladóval-pénztáros nővel találkoztam már és nagyon jó fej kedves férfi eladóval is... szóval szerintem ez csak egy rossz hülye elgondolás, hogy a nők jobban megállják a helyüket egy ilyen munkakörben (nő létemre mondom)
2015. márc. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
elsosorban tenyleg azert keresnek noket pl eladonak / penztarosnak, mert turelmesebbek ( sztereotipia szerint) es ok a vonzobb nem, azaz pl egy ffi szivesebben veszi a kiszolgalast egy notol, mint egy masik ferfitol . ( az mar mas kerdes, hogy ugyanannyi jo ffi munkas van ebben a szakmaban, mint noi).
2015. márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ferfi fizetest osztanak a pultok, penztarok mogott.
2015. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ott a pont. Ki lehet őket használni, legalábbis a régebbi generációt, mert tűrtek mint a barom, meg dolgoznak mint az igásló. És ennyit néznek ki a nőkből...
2015. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de pl. én mostanában rengeteg fiú pénztárost látok a nagyobb (budapesti) áruházláncok kasszáiban. Sőt, nemegyszer több pasi ül a kasszákban mint nő.
2015. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

"Nem ferfi fizetest"


Az meg mi?????

2015. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A pénztárosságot én sem értem. Eladónak, pultosnak azért, mert sok helyen az eladó reprezentációs kellék is, és annak csinos nőket keresnek főleg, vagy helyes középkorú hölgyeket (pl. díszbútorokat, selyemsálat stb. gyártó üzletbe).
2015. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ma is ferfi volt a pénztáros az áruházban akinél fizettünk. Hús pultban is fiuk szoktak lenni.

Nem értem a kérdést.

2015. ápr. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezekben az álláshirdetésekben sokszor egyértelműen fel van tüntetve, hogy "NŐT" vagy hogy "LÁNYT" keresnek. Olyan munkára, amit egy férfi is el tudna végezni. Amit még én is el tudnék végezni, mert ez a végzettségem és ebben van tapasztalatom meg affinitásom. Akkor most ennyi erővel nő is lehetnék
2015. ápr. 1. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!