Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőmnél voltam,...

A legjobb barátnőmnél voltam, egy darabig viccelődtünk egymással, nevettünk, aztán hirtelen befordult, nem szólt hozzám, és kidobott a lakásból. Mit tehetnék? Nagyon hiányzik!

Figyelt kérdés
Megkérdeztem mi baja,azt válaszolta találjam ki,mert nagyon jól tudom én.Mi a teendő ilyenkor?
2014. okt. 18. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egy nap alatt?
2014. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondold vissza min viccelodtetek.... Talan egy fiurol aki tetszik neki vagy a csaladjarol?!
2014. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket, mint a barátnőd, szívlapáttal ütném.
2014. okt. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Komolyan gondold át, hogy mondtál-e neki valami sértőt, és kérj bocsánatot, ha pedig semmi ilyesmi nem jut eszedbe, akkor hívd fel, és mondd meg neki, hogy nem tudod, mit mondtál, de bocsánatot kérsz érte, nem volt szándékos, és kérd meg, hogy mondja el, mi volt a baj.
2014. okt. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Rájött az árulásodra, kiderített mindent rólad, és az addigi cselekedeteidről, és arra nem méltat, hogy megüssön, és hogy besározza veled a kezét-olyan ember lettél számára.
2014. okt. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó.Ennek semmi értelme nincs.
2014. okt. 19. 16:36
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

6 Dehogy nincs. Van az az undor, és hányinger ember, aki ezt váltja ki a másikból.

Én is akkor dobtam ki szó szerint a "barátnőmet" mikor mindent kiderítettem róla. Ordibált mint akinek a haját húznák, de utána miután közöltem vele, hogy mindent tudok, utána úgy futott, mint a nyuszi akit puskával lőnek.

2014. okt. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindekinek,megoldódott.D esemmi árulásról szó nincs:DKiderült hogy azon sértődött meg,hogy alacsonynak neveztem...
2014. okt. 23. 15:11
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sebaj, 10 éves kor alatt még megesik az ilyen.
2015. márc. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!