Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ma voltam bankba, úgy bánt...

Ma voltam bankba, úgy bánt velem az ott dolgozó mintha kutya lennék, nyomkodta a teflonját stb, mikor kérdeztem tőle valamit szinte ott volt a száján hozzak már innen. Más is érezte magát ilyen rossz helyzetbe?

Figyelt kérdés
Hol lehetne panaszt tenni,vagy csak rossz napja volt,de még mindig nyomaszt ez a lekezelő viselkedés.

2015. ápr. 2. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen. Én emiatt el is jöttem az Erste-től. Nehogy már még szívességnek vegyem, hogy foglalkozik velem...
2015. ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az én esetemben is az Ertse bankról van szó.
2015. ápr. 2. 13:50
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ott, akkor, rogton kell panaszt tenni.

Amugy legtobb bank mar ilyen. Nem akarnak a wmberrel sszemelyesen foglalkozni, inkabb azt akarjak, hogy a gepet hasznaljuk. Amugy itt a husvet, dolgozo tudja, hogy ma rohanas lesz, stb.

2015. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberekkel nem szabad foglalkozni. Általában 5 perc után felállok és keresek másik fiókot.
2015. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Eddig soha nem tapasztaltam ilyet. A banki ügyintézőket azért fizetik, többek között a te pénzedből, hogy veled foglalkozzanak, amikor belépsz a bankba. Ha csak ebben a fiókban ilyenek, legközelebb személyesen tegyél panaszt, ha mindenhol, válts bankot.
2015. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
4-es! Azért nem olyan könnyű 5 perc alatt kiíratkozni egy bankból, és egy új bankba beíratkozni, ahogy te azt leírtad!
2015. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a bank csúcsfőnökének írnék egy szép emailt az alkalmazottja viselkedéséről.
2015. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%
ők is emberek. ha állandóan jó nagy marhákat kap akkor te is ilyen lennél.
2015. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8-as: Elfelejted, hogy őket azért fizetik, hogy ezeknek a marháknak segítsenek intézni az ügyeit és megoldani a problémáikat. Ha nem jönne be a sok marha a fiókba, akkor rájuk se lenne szükség.
2015. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz, csakhogy őket ezért fizetik. Ha nem bírja az ilyen jellegű nyomást, menjen el kertészetbe dolgozni. A paradicsom majdcsak nem idegesíti fel.
2015. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!