Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy debreceni munkáltatónak...

Egy debreceni munkáltatónak nem éri meg 36 km-ről alkalmazni valakit?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 4. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a cegek altalaban olyan munkaerot keresnek, aki minel kozelebb lakik, hogy lehetoleg legkevesebb osszeget kelljen neki fizetni a bejarasra, ill. vannak helyek,ahol egyaltalan nem fizetnek az utazasi koltsegedbe, olyankor nem szamit, hogy honnan jossz, csak akkor meg neked nem eri meg ( vszinuleg) bejarni 36km-rol.
2015. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az én véleményem is egyezik ezzel de kíváncsi voltam hogy mások hogyan gondolják viszont az a probléma hogy amíg nincs munka addig nem tudok beköltözni mert nem tudnék miből élni.
2015. ápr. 4. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:
sajnos a munkaltatot ez nem erdekli :(
2015. ápr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Keress mást, biztos nem csak az van!


" ill.

vannak helyek,ahol egyaltalan nem

fizetnek az utazasi koltsegedbe,"


Ez nem kívánságműsor. Kötelező fizetni. Persze nem kötelező felvenni, ahogy a kérdező esetében is történt sajnos.

2015. ápr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát nem tudom hogy tényleg kötelező -e fizetni. én 40kmre mentem dolgozni(2x átszállás), bejelentett munka volt, nem állták a bejárást. így az utazási költségeket levonva kb 50et kaptam egy hónapban. mivel ugye bérletet se tudtam venni a 2.átszállásra.. az első bérlet meg 10e volt.. szóval nekem nem érte meg.

érdemes megkérdezni, hogy állják e a bejárást. ha nem, akkor számold ki mennyibe jönne neked ki.

igazából egynek jó volt, tapasztalat stb. de anyagilag nem érte meg, amint találtam mást váltottam

2015. ápr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amúgy attól függ merre van az a 36km. ha pl újfalu felől akkor nem olyan gázos mert nincs átszállás
2015. ápr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pontosan újfaluból kellene.
2015. ápr. 5. 08:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Újfaluból sokan járnak autóval Debrecenbe dolgozni!

Keress egy ilyet. s szállj be a költségekben - ha van biztos munkahelyed Debrecenben. Fogjatok össze többen - megéri!!!

2015. ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!