Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért panaszkodnak az emberek...

Miért panaszkodnak az emberek a munkájukkal, életükkel kapcsolatban? Miért nem örülnek annak, hogy egyáltalán dolgozhatnak?

Figyelt kérdés

Állandóan a panaszkodást hallom, mindenhol. Miért is?

Örülniük kéne, hogy egyáltalán valakinek kulizhatnak!

Havi 80 ezer forint nekik kevés! Én 60 ezret keresek,

napi 12 óra munkával. Ha 80 at keresnék, nekem az maga

lenne a földöntúli mennyország, de nekem ez mindörökre

csak álomfizetés marad. Meg hogy milyen szemét velük

a főnökük. Ugyanmár!! Itt a cégnél, ha a főnöknek rossz

napja van, egyszerűen pofán csap! Hogy miért? Csak!

Természetesen még te kérsz bocsánatot a főnöktől, aki

ezután rád ordít, hogy takarodjál dolgozni. Mindennek

tetejébe tudok róla, hogy a főnököm a feleségemet

kezelgeti. Tehetek bármit is? Dehogy! Azonnali kirúgás!

Ezért lehetek ott a cégnél 12 órát kulizni 60 ért.

De! Van munkám! Mások meg panaszkodnak az életükre,

munkájukra. Ugyanmár! Én már annak örülök, hogy vajas

kenyeret tömhetek a számba, nemhogy még pofázzak vele!

Hol élnek egyesek?


2015. ápr. 5. 00:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Mindennél van jobb, és mindennél van rosszabb. Ettől függetlenül a helyedben sürgősen dobbantanék onnan.
2015. ápr. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne mond nekem hogy 80ezertől hanyatt vágnád magad, én gyári munkával 3 műszakkal kapok 95 körül, és egyáltalán nem sok.

Akinek nincsen igénye magára, és környezetére(lakberendezés,felújítás,festés) csak a számlákra meg a kajára dolgozni, annak lehet hogy elég amit kap.

De a legtöbb ember szerencsére nem ilyen, a gyereke ha kér egy kutyát/macskát, onnantól annak is enni kell, egy jó autó amiben van erő, néz is ki valahogy nem kevés pénz, e-mellé ha csípi az illető a sebességet, venni akar egy motort ami kiviszi Őt a csillagok közé, no meg ha még eljár konditerembe is hogy nézzen ki valahogy, az nem fog kijönni havi 90-ből, de még lehet 2x90ből sem hiába dolgozik a barátnő is.


Egy szó mint száz, itthon valami mindig lemondással jár, ha olyat akarsz amire nem telne más dolog miatt, akkor túl kell adnod rajta hogy megvedd ami kell. Nyugaton nem azért adják el az autót mert így lesz pénz másikra, pusztán annyi hogy ráuntak kell a jobb, nagyobb.

2015. ápr. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, a rózsákat oltogasd.
2015. ápr. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Te is... Kedden pedig figyelj, nehogy ellopják az ablakrácsot

a kisebbségi tanítványaid. Na menj aludni, holnap 18 órázol,

napi 200 forintért..

2015. ápr. 5. 01:35
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, már nem azért, de te is panaszkodsz. Én elvagyok, melózom, szarul keresek, de maszekolok meg lopom az anyagot, szóval elég jól megvagyok, közben meg tervezgetem, merre lehetne még jobb. Ha megvan, akkor odamegyek. Eddig egy rosszabb helyen voltam, azért jöttem el, mert nem vagyok h.lye, hogy egy sz.r helyen melózzak.
2015. ápr. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért az elég merész, hogy a főnököd "kezelgeti" a feleséged..


Szóval nem elég, hogy a feleséged kr va, te még tudsz is róla, szóval te meg egy töketlen idi óta vagy, mert mindezt hagyod. grat bro

2015. ápr. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Itt az összes felsorolt pénzösszeg nevetséges.Kiváncsi lennék,hogy melyik politikus tudna megélni havi 60 ezerből.Egyébként csak kérdezem....te hol élsz,hogy megengeded azt,hogy úgy bánjanak veled mint egy kutyával?Tudom,hogy szükséged van a munkára de azért mindennek van határa!Emberek,legyen már önbecsülésetek!És hogy jön a főnököd ahhoz,hogy bántalmazza a munkásait?Hol dolgozol,koncentrációs táborban?
2015. ápr. 5. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy egy idő után nem panaszkodnál, és boldog lennél, ha látnád naponta hogy él a főnököd, aki éhbérért dolgoztat téged, stb...

Valószínű most kezdted el az egészet, és igen, ahogy egyes írja, majd észreveszed, hogy mindennél van jobb...

A végére ott járnál, hogy már nem elég a 8 vidéki nyaraló, meg a 6 luxusautó, kell még 8.

Mit gondolsz, mire mennek el az EU-s támogatások?

2015. ápr. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván tök kamu a kérdés, ilyen nincs.


" Én

60 ezret keresek,

napi 12 óra munkával."


Már eleve ez gyanús kéne legyen. Még a minimálbér is több ennél, még 8 órásba is.


Ezt tetézi a feleség kezeléssel és pofonnal. :-)


Ennek a kérdezőnek rendszeresen vannak ilyen idétlen kérdései.

2015. ápr. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te egy született rinyap*na vagy, vissza-visszajársz ide kérdések formájában nyafogni. Ha nem tetszik, amit csinálsz, fel lehet mondani, feleséget ki lehet rakni, lehet másik munkát keresni. Ennyi.

Attól még, hogy te megelégedsz a meleg, nyakig érő sz*rban, mástól ne várd el, hogy ne szeressenek többet elérni nálad, vagy saját maguknál.

2015. ápr. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!