Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért panaszkodnak az emberek...

Miért panaszkodnak az emberek a munkájukkal, életükkel kapcsolatban? Miért nem örülnek annak, hogy egyáltalán dolgozhatnak?

Figyelt kérdés

Állandóan a panaszkodást hallom, mindenhol. Miért is?

Örülniük kéne, hogy egyáltalán valakinek kulizhatnak!

Havi 80 ezer forint nekik kevés! Én 60 ezret keresek,

napi 12 óra munkával. Ha 80 at keresnék, nekem az maga

lenne a földöntúli mennyország, de nekem ez mindörökre

csak álomfizetés marad. Meg hogy milyen szemét velük

a főnökük. Ugyanmár!! Itt a cégnél, ha a főnöknek rossz

napja van, egyszerűen pofán csap! Hogy miért? Csak!

Természetesen még te kérsz bocsánatot a főnöktől, aki

ezután rád ordít, hogy takarodjál dolgozni. Mindennek

tetejébe tudok róla, hogy a főnököm a feleségemet

kezelgeti. Tehetek bármit is? Dehogy! Azonnali kirúgás!

Ezért lehetek ott a cégnél 12 órát kulizni 60 ért.

De! Van munkám! Mások meg panaszkodnak az életükre,

munkájukra. Ugyanmár! Én már annak örülök, hogy vajas

kenyeret tömhetek a számba, nemhogy még pofázzak vele!

Hol élnek egyesek?


2015. ápr. 5. 00:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

főnök, téged megver -> munkahelyi erőszak.

Asszonyodat is dugja -> te meg tudod és végignézed.


Ha ez igaz, akkor inkább lődd főbe magad, mert papucs avagy aki alkalmatlan az életre!

2015. ápr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..


Ugyanez a szánalmas szar vagy, mi? Takarodj már innena aprovokatív kérdéseiddel.

2015. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a saját problémája a legfontosabb.


És igenis, jó, ha kibeszéljük magunkból a gondunkat, panaszkodunk, terápiás jellegű. De te csak hősködj, hogy a feleséged félrekúr a főnökkel, de még így is te vagy a panasz nélküli munka hőse...


Igen, én is panaszkodtam, és még kevesebbért melóztam, mint te, idézőjelesen gyakornoki pozícióban, gyakorlatilag kevesebb, mint 50ezerért, átszámítva napi kb. 12 órában, de amikor "szabadnapos" voltam, akkor is folyamatosan csöngött a telefonom. Voltam jobban fizető helyen is. De ahol gáz van, ott gáz van. Attól nem lesz senkinek sem jobb, hogyha a frusztrált ember nem adja ki magából a dühét.


Persze az sem mindegy, miért panaszkodik vki. Azon én is csak csodálkozni tudok, hogy évek óta otthon szotyorgó nő azon rinyál egy egész jól fizető melóhelyen, hogy nem elég kényelmes a szék. De pl. azt nehogy ne lehessen már megérteni, hogy vkit frusztrál, ha nem fizetik ki időben, ha nem fizetik ki a túlórát, ha a főnöke bicskanyitogató stílusban ordibál vele jogtalanul...

2015. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!