Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek melyik London...

Szerintetek melyik London környéki kisvárosba érdemes munkavállalás céljából kiköltözni? Egy órányi vonatútra gondolok a várostól. Mik a tapasztalatok London környéki kisvárosokkal kapcsolatban, pl szobaár?

Figyelt kérdés
Ami adott: Egyedül jönnék, folyékony angol, diploma, (nem keresett, így itt használni nem tudom) londoni barátok,ismerősök,több éves munka tapasztalat, külföldi élet (különböző angol akcentusok megértése, minimálbérből való önfenntartás) pénz, és sok információ Angliáról, folyamatos stratégiai tervezés-ötletelés. Konkrét cél már van, hogy mi lesz azután ha kb. fél-egy évig dolgoznák étteremben, vagy takarítanék, hogy megismerjem a helyi viszonyokat, legyen angol referenciám.

2014. okt. 15. 21:40
 1/2 anonim válasza:

Miért nem Londonba jössz egyből??

Mi 1 hónapja jöttünk át ide másik országból, és az általad felsoroltak közül nem sok volt adott, csak egy kis társalgási angol, diploma, valamint külföldi tapasztalat. Ez utóbbi segített nagyon sokat.

Ha te folyékonyan beszélsz angolul eszedbe ne jusson elmenni takarítani, mert én is hotelban kezdtem el dolgozni, de a kollégáim között olyan is van aki meg sem tud szólalni angolul. A recepciós is úgy beszél, hogy khm...mindegy. Szóval egy vezetői állást, de minimum egy irodait simán megpályázhatsz. Én sem hittem volna hogy itt ennyire nem tudnak az emberek angolul, mert előtte másik országban éltem, ahol mindenki 3-6 nyelven felsőfokon beszélt, ahhoz képest nekem nevetséges, hogy itt munkához ez az egy nyelv kell, az is alap szinten.

1500 fontot alsó hangon meg tudod keresni. És akkor még lehet hogy keveset mondtam. Londonban rengeteg lehetőség van.

2014. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a helyzet az,hogy a barátok,ismerősök is azt tanácsolták,hogy eszembe se jusson egy takarítói-mosogatói munkát vállalni hanem menjek pl support workernek,csak ahhoz is kell angliai munkaviszony.a nyelvtudásom felső felett,csak angolul nézek filmeket,naponta olvasok,és most is teszteken gyakorlok,pénz az annyi lenne amit átlagban szoktak javasolni-de én biztosabbra szeretnék menni,ezért London mellé mennék.
2014. okt. 17. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!