Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az természetes, ha az ember a...

Az természetes, ha az ember a munkahelyén mondjuk 100-ból 10 emberrel nem jön ki? Vagy, aki igazán jó természetű, az mindenkivel kijön?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 5. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, lehetetlenség minden emberrel jóban lenni.
2015. ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is természetes ha 90-el nem jössz ki a 100ból.
2015. ápr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

" Szerintem az is természetes ha 90-el

nem jössz ki a 100ból."


Én azért elgondolkodnék ez esetben, hogy mi lehet a gond.


Ha 90%-kal jóban vagyok 10-zel nem az viszont természetes.

2015. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem lehet mindenkivel jóban lenni. De inkább legyél többel jóban, mint kevésbé. Esetleg, ha úgy látod, hogy nincs igazi ok, hogy vkivel nem vagy jóban, nem tudod az okát se a Te részedről, se az ő részéről, akkor négyszemközt kérdezz rá! Hátha csak egy félreértés az egész, én már jártam így.

Az pedig, hogy mi számít "jóban lenni"-nek, szerintem nem feltétlenül a jópofi, a közös program, a nem tudom mi, egyszerűen beszéltek meló közben, lehet a másikra számítani.

2015. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát szerencsés az aki 100 embernél számon tudja tartani kivel jön ki,szerintem nincs ember aki mindenkivel ki tudna jönni mert ahhoz tökéletesnek kellene lenni,de hát ez van,az élet nehéz.Én szerintem az a fajta vagyok aki 100-ból eggyel jön ki és a többivel nem
2015. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!