Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbaidős vagyok egy állami...

Próbaidős vagyok egy állami cégnél. Napi 10 órát dolgozom szombaton is. Persze túlórát nem fizetnek. Már nagyon unom. Mit tegyek hogy ők tegyenek ki?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
próbaidő alatt bármelyik fél felmondhat indok nélkül, nem fogsz kapni végkielégítést ahoz min 2 éves munkaviszony kell! bár a munkaerőpiac helyzete miatt én inkább megpróbálnám orvosolni a helyzetet a felmondás helyet
2015. ápr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne nagyon dolgozz... Ha nem felelsz meg az elvárásaiknak, úgyis kiraknak.
2015. ápr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nincs túlóra pénz? nincs túlóra...

tehát ha nem fizetik akkor ne legyél bent tovább...lehet ez nem fog nekik tetszeni és megszabadulnak tőled...de vajon lesz máshol állásod?

2015. ápr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen lenne másik
2015. ápr. 20. 12:05
 5/7 anonim ***** válasza:
ha lenne akkor felmondasz és mész a másik helyre, mivel próbaidős vagy várd meg míg tényleg felvesznek neh két szék közé ülj
2015. ápr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbaidő alatt bármelyik nap mondhatod azt, hogy viszont látásra, holnaptól nem jövök, és kész. Épp ez a lényege a próbaidőnek... bármelyik fél megszakíthatja a munkakapcsolatot, ha nem elégedett a másikkal.
2015. ápr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. ápr. 20. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!