Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nyelvtanárokat kérdezném:...

Nyelvtanárokat kérdezném: milyen manapság állami iskolában tanítani? És nyelviskolában?

Figyelt kérdés

Az eredeti szakmám nyelvtanár, de más területen dolgoztam. Viszont most lehet, hogy visszatérek hozzá.

Minden választ köszönök!



2014. nov. 8. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyelviskolában esélyes, hogy elfelejtenek kifizetni. Államiban kifizetnek, de éhen halsz belőle. Hogy milyen... nézegesd a tiniket a tömegközlekedési eszközökön. Ezekkel leszel minden nap összezárva.

Önvédelmi sportokhoz értesz? :)

2014. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én jó pár éve ugyanabba a cipőben jártam mint TE. De én ilyenekben kb. 2 percig gondolkodtam. Most magánban tanítok, plusz a többi időben minden mással foglalkozom.

Pl. fordítás, stb.

2014. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a magániskolák többségében olyan nyomott áron mennek a tanfolyamok, hogy a tanárokat is nyomott áron fizetik. Szóval nem tudom, hogy jobb-e lóvé szempontból mint egy gimi például.
2014. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Fú köszi a válaszokat, ment a zöldi.

Még, még, érdekel minden tapasztalat!

2014. nov. 9. 06:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Óvakodj a RINGroup nyelviskoláitól!!!

Mint a TŰZTŐL!!!


[link]

2014. nov. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!