Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti megtennétek ezt a munka...

Ti megtennétek ezt a munka reményében?

Figyelt kérdés
Ha van felsőfokú végzettségetek, (főiskola v. egyetem) letagadnátok csak, hogy legyen valamilyen munkátok? Nem tartjátok megalázónak, esetleg kellemetlennek a jövőtökre nézve? Volt akinek már valami baja volt ebből?

2015. ápr. 20. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért kéne letagadni?
2015. ápr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert úgyértzem nem jelentne előnyt a jelentkezéskor.
2015. ápr. 20. 15:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezen én is gondolkoztam, mivel sok munkahelyen inkább érettségizett alkalmazottakat vesznek fel. Ha valakinek van valami szakmája, diplomája, arra szokták mondani, hogy "túlképzett", ami csak kifogás (ismerősöm szerint).

Egyik barátnőmnek is csak érettségije van. Járt továbbképzőkben, csak nem sikerült befejeznie, pedig nagyon szerette volna. És neki milyen könnyű munkát találnia.

2015. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pl vannak olyan irodai munkák, amihez csak középfokú végzettség kell. Itt simán letagadnám a diplomám, egyáltalán nem érezném megalázónak, hiszen jó munkám lehetne. De azzal az 5 éves lyukkal az önéletrajzomban nem tudok mit kezdeni, ezért nem tudom letagadni.
2015. ápr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Előző, sajnos én is ezt látom, illetve a másik amiből sok van az a diákmunka, egész komoly állásokba is előbb vesznek fel diákot mint azt akinek már van végzettsége.
2015. ápr. 20. 16:06
 6/11 A kérdező kommentje:
Hoppá a 2-esnek szólt az előző válaszom.
2015. ápr. 20. 16:06
 7/11 anonim ***** válasza:

3 szakmám van, 2-t vallottam be, mert a 3.-at nem szeretem :D

senki nem kérdezte eddig munka közben, hogy hol végeztem, mit végeztem...értek a munkához és kész...az elején fontos csak a papír, meg ha közben van valami változás...de a helyedben papírral jelentkeznék és ha nagyon nincs munka akkor megpróbálnám anélkül...de sok helyre meg pl csak papírral vesznek fel...máshova meg érts a munkához alapon...

2015. ápr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát igen ezaz lyuk lesz az életrajzon amit nem akarok. kiadsam333 köszi a tanácsot, Te kb mit dolgozol?
2015. ápr. 20. 16:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Informatika pályán vagyok :) webfejlesztő:)

a végzettségem amit nem jeleztem az meg grafikus :)


22F

2015. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat, jótanácsokat, mentek a zöld kezek.
2015. ápr. 20. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!