Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi értelme van így az életnek?

Mi értelme van így az életnek?

Figyelt kérdés
Ha nehéz fizikai munkát kel végezni 8vagy12órában ,vagy valami könnyebbet és öt percre nem állhatsz meg, még enni is aligha, állandóan parancsolnak. A főnöknek soha nem jó semmi, a maga hasznát nézi, egyre többet vár el. Hazamész hulla fáradtan (estére),mozdulni alig bírsz, szórakozásra már nincs idő, mert jön a reggel és újra kezdődik minden előröl. Annyit keresel amiből éppen ,hogy megélsz. Érdemes így élni? Néha ugy érzem inkább meghalnék. Miért nincs fordítva? Inkább a szórakozásra lenne több idő, a munkára meg öt perc. Én nem értem mások ,hogy bírják ezt. Én inkább egy zsák pénzzel, a bahamákon, a vízparton döglenék egész nap,italt szürcsölve.

2015. ápr. 18. 20:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Nehéz volt az érettségi? Vagy miért ilyen helyen dolgozol?
2015. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Egyik megoldás az önellátás:

https://www.youtube.com/watch?v=wTM_cBcTtXw

Nagyapáink is így éltek erőben, egészségben és kiegyensúlyozottan.

2015. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem igazán értek semmihez. Akárhova megyek mindig ez van.Munka sok, pénz kevés, és parancsolgatás. És amikor leb...nak már csak azért se ugy dolgozom ahogy kel, mert még a kedvemet is elveszik
2015. ápr. 18. 21:15
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

"Nem igazán értek semmihez."

Nem a te hibád. Hanem az oktatási rendszer leszokott arról hogy önellátó embereket neveljen. A tőkések kiszolgálása a célja, biorobot képzés formájában.

---

Egy másik megoldás a videó közepétől:

http://www.youtube.com/watch?v=IXSUlVFockk

Igaz hogy Ausztráliában van. De önmagának dolgozik ő is. Ráadásul kb. félmillió Ft értékű aranyrög havonta az nem is rossz. Lehet hogy kígyók és pókok is vannak de az értelmesebb lény egy fullajtár munkaadónál.

2015. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
45%
Lehet tanulni kellett volna, akkor nem a szart laptálnád apróért.
2015. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
*lapátolnád
2015. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
43%
Az én életem a fordítottja. Csak ilyen munkát tudok szerezni, ezért inkább el sem vállalom. Egyszer, sőt kétszer, két különböző helyen elég volt reggeltől estig, 12 órában dolgozni. Így ülök itthon, semmi pénzből. Ez sem jó megoldás. Tanulni nem akarok, mert nem tudom mi érdekelne és nincs miből. Évek óta képtelen vagyok rendes, 8-10 órás munkát találni, amit legalább egy kicsit szeretnék. Van egy hirdetés, felhívom: nálunk 12 óra nehéz fizikai munka van... mit egy, az összes ilyen. 8 órás állás már nem is létezik, csak elméletben. Tegyük hozzá én is hibás vagyok, mert lfszt nem tudok az álláskeresésről.
2015. ápr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Pont a lényeget felejtettem ki: nincs társaságom a szüleimen kívül, nincs barátnőm, nincsenek barátaim. Magányos és pénztelen ember vagyok évek óta. Semmi értelme így az életnek.
2015. ápr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
36%

" Én inkább egy zsák pénzzel, a bahamákon, a vízparton döglenék egész nap,italt szürcsölve."


Miert ki nem?


A helyzet az hogy nem most kell sirankozni, hanem amikor eldontotted hogy xarsz a tanulasba.

2015. ápr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
a viszkis rabló önéletrajzát olvasd át.
2015. ápr. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!