Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ciki, hogy rányito...

Szerintetek ciki, hogy rányitottam a főnökömre, amint éppen öltözött át?

Figyelt kérdés
Az irodájában volt bent, én valamit akartam kérdezni, kopogtam, de nem hallottam választ, benyitottam, és akkor szólt hogy várj-várj!! és éppen a nadrágját vetette le :))) gyorsan ki is hátráltam, és inkább már nem mentem vissza megkérdezni amit akartam....veletek előfordult már ilyen? Végülis normális emberi dolog, mégcsak nem is szex közben nyitottam rá, csak egy picit azért cikinek érzem...
2015. ápr. 20. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt az ideje, hogy új szakmákat ismerj meg. Lehet holnap már nem kell bent maradj :)
2015. ápr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért, szerinted ezért valakit kirugnak? Ugyan már :D
2015. ápr. 20. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem
2015. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát jobb mintha sz@rás közben nyitottál volna rá.
2015. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hahaha, hát nő létemre a férfi wc-be nem szoktam bejárni :D
2015. ápr. 20. 22:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer a főnökömmel úgy találkoztam a folyósón, hogy kijött a WC-ből és izé... egyszóval nem húzta fel a zippzárat. Jó nagyot láttam, de mind a ketten zavarba jöttünk, visszarohant a WC-be...
2015. ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!