Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon ciki volt, amit csináltam?

Nagyon ciki volt, amit csináltam?

Figyelt kérdés

1 hónapja dolgozom az új munkahelyemen, nagyon jól kijövök a kollégáimmal, el is hívtak magukkal bulizni. Nagyon jó volt, beszélgettünk, hülyéskedtünk, sírva röhögtünk, szuper volt minden, csak nagyon sokat ittunk. Én meg ráadásul egész nap alig ettem, és hát többször is rókáztam. Szerintem nem volt feltűnő, mert olyankor félrevonultam, ahol senki nem láthatott. De egyszer nem jött össze, kimentem az utcára levegőzni és utánam jött az egyik kollégám, hogy jól vagyok-e? Én meg mondtam, hogy igen, mindjárt jól leszek, de szerintem most menjen vissza a többiekhez, mert nem lesz szép látvány, ami jön... így Úgy láttam, hogy elindult vissza, és hát belőlem meg kijött aminek ki kellett... Aztán visszamentem én is, a többiek nem szóltak, nem biztos hogy észrevették, mert még kínálgattak volna itallal. De nekem meg most ég egy kicsit a pofám, ráadásul nő is vagyok és nem szokott velem ilyen előfordulni...


Nagyon ciki, amit csináltam?

Amúgy huszonévesek vagyunk mind.


2014. okt. 25. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak rosszul lettél, ami előfordul. Az lett volna gáz, ha mondjuk sík-részegen fetrengsz röhögve a saját hányásodban, vagy ilyesmi :D
2014. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A világon nincs rosszabb és gusztustalanabb látvány 8számomra) egy részeg, okádó nőnél.
2014. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan. "szép" bemutatkozás-szó se róla.
2014. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-nél a pont
2014. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg mindenki ivott, mint az állat, akkor nem fognak úgy nézni rád, hogy de gáz vagy, hanem csak nem bírod a piát és csá :) ha csak te ittál volna nagyon, akkor lehet...
2014. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem feltétlenül értek veletek egyet. Attól, hogy lányból van valaki, még fiatal létére nem engedheti el magát? Én pont, hogy attól kapok agybajt, ha egy nő minden egyes helyzetben kínosan nőies akar maradni és nincs benne semmi lazaság, vagányság.

A kérdező egyébként se azt írta, hogy mattrészeg lett volna, csak annyit, hogyy rosszul lett az italtól, többek között feltehetően azért, mert aznap nem evett sokat. Nem ugyanaz a kettő, szóval nem muszáj rögtön ítélkezni.

2014. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2-es, ezzel egyetértek, de itt nem arról volt szó, hogy saturészegre ittam magam és okádok bele a nagyvilágba. Más is ivott természetesen, többet mint én.
2014. okt. 25. 21:23
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

okádtál, vagyis nem tudtad a bizonyos mértéket. Ezek után nincs mit szépíteni rajta az én szemszögemből.


ha a bnőmet látnám ilyen állapotban, biztos kiábrándulnék belőle ott helyben.

2014. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor igazán őszinte szerelem lehet ez a részedről, ha emiatt kiábrándulnál belőle. Ez meg az én véleményem.
2014. okt. 25. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!