Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bloggal lehet keresni pénzt?...

Bloggal lehet keresni pénzt? Vagy hasonló itthoni dolog?

Figyelt kérdés

Tudtok ilyesmiket?

Szociális fóbiám miatt nem vagyok képes emberek közt dolgozni, de már utálom hogy itthon semmittevőként vagyok csak. :( Valami megoldás? Nem számít ha csak kevés pénzt keresnék, az is jobb mint a semmi.


2015. ápr. 26. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Szociális fóbia=munkakerülés.A te esetedben legalábbis.
2015. ápr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Távmunka.
2015. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet. De nem 1ik napról a másikra, 0 hozzáértés nélkül.
2015. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon bloggerkedésből megélni a lehetetlen határát súrolja. Voltak komolyabb kísérletek, pl. Tomcat több tízezer olvasóval, de megélni ő se tudott a pólóiból, könyvformátumú kiadásokból. Mellékjövedelmet lehet szerezni általa, de évek munkája, míg "felépíted" magad.
2015. ápr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4. válasza. Plussz ha olyan témákról írsz és jól amiben szponzor lát fantáziát. Pl.: [link]
2015. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Otthoni munka felejtős. Legalábbis én nagyon sok félét próbáltam,diákként nem nagyon tudtam dolgozni ezért egy kis mellékest akartam,de itthon mivel ugye suliba jártam. Aztán a honlap készítéstől az amerikai kattingatós oldalakig mindent kipróbáltam és nem jutottam egyről a kettőre.


Aztán hagytam a p..ba, leérettségiztem és elálltam dolgozni,na az volt az igazi! Havonta megkaptam a pénzemet amiért dolgoztam.


Én se nagyon szeretek sok ember közt dolgozni,de még lenni se.De hát ha muszáj akkor muszáj.


Keress olyan munkát ahol állatokkal kell foglalkozni jó részt,én is ezért tanulok kutyakozmetikusnak,mert nem akarok emberekkel foglalkozni.

2015. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem túl biztató a helyzet... aki meg nem ismer ne ítélkezzen. Semmi bajom az emberekkel, mármint azon kívül hogy ha hozzám szól vagy mellém áll valaki akkor remeg mindenem és gyomorideg és rosszul leszek, szédülök és hasonlók. Kedves első, te biztos tudnál így is dolgozni ugye?

Dolgoztam már több helyen egyébként, de ilyet mint én sehol nem viselnek el mivel minden nap rosszul vagyok szinte. De olyan is volt hogy gyárban dolgoztam, és nem mertem felszállni a céges buszra sem annyira bepánikoltam az emberektől... mindenhonnan elküldenek még próbaidő alatt.

Nem tudom miből tudnék így megélni?? Az a gáz hogy még a saját szüleim is csak munkakerülőnek gondolnak... egyedül a párom érti mi bajom, és ő képes is lenne eltartani, de épp ezt nem szeretném, ha legalább egy havi 20-30ezret keresnék már az is elég lenne. De nem találok semmi munkát amit bírok is csinálni...

2015. ápr. 26. 19:46
 9/9 anonim ***** válasza:
A ceges buszra en is undorral szalltam fel mindig... De neked inkabb kezeltetned kellene magad. Ilyen cseppet sem apro problemakkal, mint napi kuzdelem a tobbi hulyevel, egy felnott embernek meg kell tudni kuzdeni. Viccen kivul.Nem dolgozhat mindenki tengerparton, ahol csak 3 oldalrol veszik korbe a hulyek, ahogy Galla mondta. Szakember a megoldas, nem a bujdosas.
2015. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!