Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Köszönnétek olyan főnöknek,...

Köszönnétek olyan főnöknek, aki nem köszön vissza?

Figyelt kérdés
2015. máj. 1. 11:31
1 2
 1/17 anonim válasza:
75%

Persze!

Lehet bunkó vagy csak elvan foglalva....de mindegy is !

Te ne legyél olyan bunkó!!!

2015. máj. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az udvariasság nem hivatali hierarchiához kötött, az ember otthonról hozza. Persze, ha fárasztó a köszöngetés, akkor nem kell mindennap többször is, elég, ha az első találkozáskor, aztán kitart 40 évig.
2015. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Igen.

Nem kell okot adni arra, hogy kirugjon, vagy ellehetetlenitse a helyzetem.

Persze fiatalon az ember meg konnyen onerzeteskedik.

2015. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Sőt! Az olyannak köszönök a leghangosabban és a leghosszabban. Kb a harmadik után valamiért mindegyik elkezdett visszaköszönni. Hidd el, ez annak szégyen aki nem köszön.
2015. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Hát szerintem ez nem önérzeteskedés. Attól, hogy az ember valakinek a beosztottja, még megérdemli, hogy emberként kezeljék és udvariasak legyenek vele. Ennek semmi köze a munkahelyi hierarchiához, ez egyszerűen csak jólneveltség kérdése.


A jó főnök, jó vezető tiszteletben tartja a beosztottjait és nem basáskodik felettük. Nem rabszolgatartó társadalomban élünk, basszus. Én simán megsértődnék egy ilyenen, és nem köszönnék többet. És ha én lennék a főnök, sokkal többre tartanám ilyen esetben azt a beosztottamat, akinek van ilyen önbecsülése és kiáll magáért, mint aki csak meghunyászkodik és továbbra is behízelegve köszön, úgy, hogy én rá se nézek :D Szánalmas az ilyen. Biztos, hogy adott esetben azt léptetném elő, aki megsértődik és többet rám se köszön.

2015. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát én meg a sértődős embereket rúgnám ki első körben.
2015. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#5


Itt most nem az a kerdes, hogy illo-e, amit a fonok csinal, sem pedig az, hogy te kit leptetnel elo.


Itt most adott egy konkret helyzet, ahol a fonok nem koszon vissza. Es igenis le kell nyelni a bekat, es koszonni kell neki, mert ha nem, akkor megteheti, hogy alarak az illetonek.

2015. máj. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Természetesen köszönsz, mivel a főnököd. Dönt a sorsod felett. Nem kell okot adni, hogy kirúgjon. Ő rendelkezik feletted, bármikor kitehet. Munkát találni meg nagyon nehéz manapság.
2015. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

"Itt most nem az a kerdes, hogy illo-e, amit a fonok csinal"


"Dönt a sorsod felett. Nem kell okot adni, hogy kirúgjon. Ő rendelkezik feletted"


Akkor elég jó dolguk lehet manapság a főnököknek. Ha én főnök lennék, ezek után dugnám a nőtöket, elvinném a kocsitokat és karambolóznék vele, megerőszakolnám a kislányaitokat, azzal szórakoznék, hogy leöntenélek titeket kávéval. Ti pedig nyugodtan tűrnétek, mert én döntök a sorsotok felett. :)


És ne mondjátok, hogy túlzás, amit írok, mert ilyen válaszok után egyáltalán nem. Itt nem az a kérdés, hogy én büszke és önérzetes vagyok, mert semmi különös nincs bennem, inkább ti vagytok túlságosan kiszolgáltatva, mert hagyjátok magatokat, mert beletörődtetek a sorsotokba. Ha nem így állnának hozzá az emberek, a főnök is köszönne és embernek tartana titeket, de mivel ti meghunyázkodtok, eltűritek, hogy robotnak, igavonó állatnak tartsanak titeket, őszintén szólva, meg is érdemlitek, hogy ne köszönjenek nektek, miközben ti csak pitiztek.


Lehet lepontozni, sok fotelhuszár.

2015. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

86%


Miert mindig a legbutabb embereknek a legnagyobb a hangjuk?

Csillapodj le, es torold meg a szadat, mert habzik.


Koszonjuk, hogy itt voltal, es megosztottad velunk a demagog nezeteidet, de erdemben semmit sem segitettel a kerdezonek.

2015. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!