Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti kaptok a munkahelyeteken...

Ti kaptok a munkahelyeteken cafetériát? (pl. Erzsébet utalvány, SZÉP kártya stb. )

Figyelt kérdés

Ha igen, miből mennyit?

Mi a munkátok?

Én nem sokára munkát váltok, most nem kapok semmit. Jelenleg kórházba dolgozok és óvodában folytatom.


2015. máj. 3. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze! :D

8 ezer ft Erzsébet utalványt.


Annyival kevesebb a fizetésem! :) (illetve azzal együtt annyi)

Vendéglátásban dolgozom, azért adják a fizetés egy részét ilyen papírfecnikben, mert a górénak is abban fizetnek néha.

2015. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem kapok semmit. Se szép kártya, se cafetéria, semmi. Volt valamikor meleg kaja utalvány 5000 forint értékben, de ezt is megszüntette a főnök, mondván: Adható de nem kötelező, így ő nem foglalkozik inkább vele.

Nyomdában dolgozom.

2015. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
8e-et Erzsébet utalványként
2015. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11.200 Ft értékben, mindenki maga választhatja, hogy miből mennyit kér. Én Erzsébet utalványból a max. 8000 Ft-ot kértem, 3200 Ft-ot pedig SZÉP Kártya meleg étkeztetésre
2015. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bözsit, 3 ezer körül. Nagyáruházban dolgozom. A bözsi összege a heti óraszám arányában növekszik. (én 20 órában dolgozom )
2015. máj. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyelőre semmi ilyesmit, de remélem lesz ez még jobb is.
2015. máj. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
8 ezer Erzsébet, 6 ezer SZÉP és teljes pesti bérlet támogatás. Irodában dolgozom. Ha netán fizetésemelés van akkor nem a rendes fizut szokták emelni hanem mindig a cafeteriát.
2015. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8000 Erzsébet, 6500 SZÉP, budapesti bérlet. Egy közműszolgáltatónál.
2015. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!