Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kötelezhetnek állandó délutáno...

Kötelezhetnek állandó délutános műszakra?

Figyelt kérdés
Közel 3 éve a munkahelyemen bevezették a 2 műszakot. Eleinte váltva voltunk utána viszont én lettem állandó délutános közös megegyezéssel. Most viszont meguntam ezt és szeretnék visszatérni a váltott műszakra. Most mindenki morog emiatt holott én tettem eddig jót a többieknek.

2014. szept. 4. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel közös megegyezéssel vállaltad az állandó délutános műszakot, így a munkaadód mondhatja, hogy nem változtatja meg a szokást, mert nincs szüksége délelőtt + emberre.

Nálunk is így volt. Vagy eleve úgy vette fel az embereket, hogy közölte állandó délután vagy állandó éjszaka, vagy váltott műszak. Ha nem volt jó neki, akkor nem vette fel őket. Utólag pedig nem variált a főnök. Ki mit fogadott el.

2014. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ez ebben a formában igaz! Viszont akivel eleinte váltottunk ő kezdeményezte ezt az állandóságot mondván nem találkozik a családjával. Viszont most hogy már nekem is lett családom nálam is érvényes
2014. szept. 4. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd! Semmit nem veszítesz ha a főnököd elé állsz, és megmondod, hogy újra váltott műszakban akarsz dolgozni, mert a családodat nem látod.

VAgy engedi vagy nem. Ha engedi, hogy újra váltott műszakban legyél, akkor örülj, és ne foglalkozz azzal, hogy a kollégáid mit nyafognak. Ha valaki megjegyzést tesz neked, akkor nyugodtan mondhatod, hogy felőled mehet nyugodtan állandó délutánra, ha kifogásolja, hogy nincs senki ott.. ennyi..Ne a kollégáknak akarj megfelelni.

2014. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt akartam hallani :)
2014. szept. 4. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!