Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Reménytelen ez az ország!?

Reménytelen ez az ország!?

Figyelt kérdés

Nap mint nap szomorúan olvasom végig, hogy ebben az országban a többség 10-12 órázik 80-100 ezrekért, ingyen túlóráznak vagy ki sem fizetik őket és még ennek is örülni kell.


Én a könnyebb boldogulás reményében könyvelőnek tanultam, nevetséges 120-at kapok 8 órában de annyit túlórázok ingyen, hogy jó az 10-nek is. Ugyanakkor meg egy vékony réteg, akik közel vannak a tűzhöz annyit keresnek, hogy az már pofátlanság.


Ebben az országban még tanulni sem érdemes, kiszúrják a szemed valami nevetséges minimálbér + 20 ezerrel aztán örüljél, hogy nem minimumot kapsz.


Én már nem látok más esélyt, meg kell tanulni egy becsületes szakmát és el kell menni külföldre, itt már nincs jövő.



2015. máj. 11. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress kérdéseket hasonló témákban: Magyarország, szerelem
2015. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez azért érdekes mert én meg bármire keres embert napi 20.000 alatt semmire nem kapok, de 45000-ért is jönnének... (egyszerű szakmunkák)
2015. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pénzügy-számvitel szakon végeztél?

Bátyám ezen a szakon végzett és 210-et keres könyvelőként.

én meg szeptemberben kezdem el tanulni.

2015. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok is akiknek nagyon jól megfizetett munkájuk van, csak ők csendben vannak.

Egyébként valóban, MO ilyen szempontból egy élhetetlen hely, én nem tudom hogy bűvészkedik át emberek magukat egyik hónapról a másikra 80-90 ezrekből.

Aki tud az menekül, főleg a fiatalok, mert nincs jövőképük. Szülői segítség nélkül szinte lehetetlen kigazdálkodni ennyiből pl egy lakásra valót. én azt mondom addig kell lépni amíg az ember fiatal, nem szabad az egész életünket végigtengődni a kilátástalanságban. A lehetőség mindenki előtt nyitva áll, de egy szakma és nyelvtudás azért nem árt ha van.

2015. máj. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az.
2015. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy lenne reménytelen? Szerintem el vagy tévedve.


Ilyen gondolkodással semmit nem veszítünk, ha elmész. És majd úgy kell neked.


Már, ha igaz a kérdés, és nem csak valami keverés.

2015. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es: jo hogy nem mennek, igazuk van. Egy EU-s orszagban napi 100 Eu-t siman megkeres egy szakmunkas. Magyarban meg csak zsebpenzt akarnak fizetni mindenkinek...

Magyarorszagon tudatos nepessegcsokkentes folyik. A fizetesek alacsonyan tartasa ennek egy resze. Igy sokan elmennek, sokan meg csak egyszeruen nem szaporodnak. 100 ev mulva nem is lesznek magyarok Magyarorszagon, csak magyar allampolgarsagu zsidok, meg ciganyok, es persze kinaiak, mert valakinek dolgozni is kell..

2015. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!