Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Postai dolgozók mindenütt bunkók?

Postai dolgozók mindenütt bunkók?

Figyelt kérdés
Akárhová megyek akár itthon akár más városban a postai dolgozók olyan kőbunkók, hogy azt még az életben nem láttam! Kihajitják az ember elé a csekket a visszajárót, ha meg valamit nem értek vagy rosszul írok alá különbül lehordanak mint gyerek koromban a saját anyám! Alapkövetelmény hogy ilyenek legyenek? Kapásból 6 postahivatalt mondhatnék, ahová nem érdemes már lassan bemenni...

2015. máj. 14. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem tapasztaltam ilyet...
2015. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se találkoztam még bunkó postai dolgozókkal.Kecskeméten a főpostán kifejezetten kedvesek.Még azt is megkérdezte a postás kisasszony,hogy veszek e kaparós sorsjegyet:)
2015. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tapasztaltam.Pont néhány napja egy postai dolgozó nő dícsért meg engem,hogy én mennyire kedves vagyok.Más pedig csak odadobja a csekket,mintha a postai dolgozó hibája lenne,hogy a csekkeket be kell fizetni.Tehát ha te ilyet tapasztaltál mindenhol,lehet veled van gond...De ez csak az én véleményem.
2015. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer-ketszer voltam eddig videki postan, ott mindig nagyon kedvesek voltak. Ez a bunkosag itt Budapesten es kornyeken jellemzo szerintem, de ott viszont tenyleg kivetel nelkul mindenhol, az en helyi postahivatalomban konkretan vezetovaltas is tortent a sok panasz miatt (kepzelhetitek mi ment itt, ha kirugtak valakit - finoman fogalmazok ha azt mondom hogy ez nem nagyon jellemzo).
2015. máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miskolcon rendesek, a legbunkóbb dolog az volt, hogy nem ajánlotta a szolgáltatásaikat, csak visszaadta a pénzt és elköszönt. Pedig ugye sorsjegyet, életbiztosítást, folyószámlát szoktak ajánlgatni folyton fülig érő vigyorral :D. Helyesek nagyon, pedig gondolom milyen fárasztó lehet egész nap elmondani ugyanazt ezerszer :D.
2015. máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt Győrben kifejezetten kedvesek.
2015. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pécs is rendben van.
2015. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg sajnálom, hogy ilyen véleménnyel vagyok, de a lakóhelyem környéke az utálat. Csak az jut eszembe, ami idézet is idevág: "Amit pályádul választottál, abban légy tökéletes. " És nem hiszem, hogy én vagyok a hunyó, mert valamelyik nap a mami úgy kapta vissza az aprót, hogy szerencsétlennek a földről szedtük fel...
2015. júl. 7. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!