Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Spar/Intersparban dolgozik/dol...

Spar/Intersparban dolgozik/dolgozott valaki?

Figyelt kérdés

Ott őket nem figyeli senki? Hihetetlen milyen bunkó ott a dolgozók többsége. Se 1 mosoly, se 1 szívesen szó el nem hagyná a szájukat, ha véletlen nem találok valamit, és már tényleg 2x átmentem pár soron, és látok 1 eladót könnyebb megkérdezni, mint gyalogolni pl 1 interspárban a 20. sorban, és látszik rajtuk, ha megkérdezem, hogy ez és ez merre található KEDVESEN, akkor legszívesebben leküldene az anyámba, elmondja zhol van, megköszönöm és 1 szívesent nem bírna kinyögni. Tudom, hogy általában az eladókra figyelnek a főnökök, hogy kedvesek legyenek, pl Tescoban is rendes, mosolygós mindenki, pedig kétlem, hogy többet keresnének, vagy kevesebb lenne a kocsog vásárló, de a spar az valami iszonyat ilyen szempontból.

Szóval csak arra lennék kíváncsi, hogy kedvességre nem "képzik ki" őket?


2015. máj. 19. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam a Sparban,intersparban,nekem normálisan válaszolnak,kedvesnek tűnnek.A tescot meg az auchan-t utálom.
2015. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 piriiiii ***** válasza:
50%

Az anyukám ott dolgozik, ő mindig kedves mindenkivel, sőt, ultrakedves. De, ha ott járok, a munkatársait is kedvesnek gondolom, némelyik kifejezetten szimpatikus.

Amúgy nem hinném, hogy "képzik őket", meg "figyelik" őket, ez nem a Nagytestvér üzletlánc.

2015. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mutass egy embert, aki egy bazi nagy üzletlánc boltjába azért nem megy többet, mert 1-2 eladó bunkó volt. Nem fogsz ilyet találni.
2015. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egyet ismerek, ő egy vidéki kis üzletben van és mosolygós jellem. De amúgy teljesen igazad van, én is ezt tapasztalom, három városban éltem huzamosabban és mindenhol a spar volt a legalja, egyetlen szimpatikus eladó srác volt, aki emberien viselkedett. Arról nem beszélve, hogy rendszeresen átvágják az embert, ha nem figyel.

Én két üzletben vettem észre, hogy ügyelnének ilyesmire is: az Auchanban mindig mosolyognak, szép napot kívánnak. Nyilván nem őszintén, de egy kis udvariasságba még nem halt bele senki és én is máshogy állok így hozzájuk. A másik a H&M, bár ott szeretnek is dolgozni elvileg.

2015. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!