Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinálnál, ha megfosztanán...

Mit csinálnál, ha megfosztanának az álmaidtól?

Figyelt kérdés
Mindent megteszel egy adott cél érdekében. Állítólag még tehetséges is vagy. A szakma elismeri azt amit csinálsz, és mégis, mikor szükség lenne az igazi támogatásra, cserben hagynak, így nem érheted el az álmod?
2015. máj. 22. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is cserbenhagynám azokat, akik megfosztottak tőle.
2015. máj. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Nincs az az orvos aki ezek után összerakná az illető koponyaját....
2015. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dyamortal válasza:
Egyszer azt a mondást olvastam ami nagyon megfogott, hogy ha van cél akkor vezet oda út is. Lehet hogy megpróbálod százszor elérni a célod, álmod de mindig lesz aki ezt nem akarja. Mert az ember ilyen a alapvetően, ha neki rossz? legyen a másiknak is...nehogy már a másiknak jobb legyen mint nekem...Azt mondom ne add fel és elérheted az álmaid.
2015. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem hagynám hogy megfosszanak. Az én álmom hagy csináljak azt vele amit én akarok. :)
2015. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan álmaim vannak, amitől más ember nem tud megfosztani engem. (Max ha megöl. Ez esetben nem sokat tudnék tenni)
2015. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az az álom nem az ÉN álmom, ahol szükség van mások "igazi" támogatására.

Az én saját álmomat én magam is meg tudom valósítani, az én álmom nem másokon keresztül vezet...

2015. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!