Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen költségre számíthatok...

Milyen költségre számíthatok munkaügyi per esetén?

Figyelt kérdés

Be fogom perelni a munkáltatómat, mert nem fizette ki a túlórát, ami le lett papírozva. Volt valaki hasonló helyzetben? Milyen költségre kell nekem készülnöm ezzel kapcsolatban?


Tapasztalatok érdekelnének.


2015. máj. 29. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
egy kicsit nagyobb költségre, mint a túlórapótlékod :D
2015. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az nem érdekel, hogy bukok-e rajta, neki gázosabb lesz tisztára mosni magát. Engem az érdekel, hogy körülbelül mennyi az a pénz, ami ennek az egésznek az elindításához kell majd.
2015. máj. 29. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Elindítani semmi. Ha nyersz semmi. Ha bukod akkor pedig minden, ami kitudja meddig húzódó per esetén nagyon sok is lehet. Am persze ha kell melléd ügyvéd az is lehet ingyenes...
2015. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
majd azt mondja le lehet csúsztatni..és ezzel ki van fizetve
2015. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ügyvédet van lehetőségem "ingyen fogadni" vagy ezt hogy érted?


Hát itt a csúsztatás nem játszik, ez már le lett papírozva feketén-fehéren.

2015. máj. 29. 18:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a helyzeted olyan (anyagilag) akkor vannak segítő ügyvédek. A kormányhivatalnál segítenek majd. Az elmegy tárgyalni stb... Nem neked kell kifizetned. De hogy munkaügyi perhez is van e ilyen az passz. Gyerekelhelyezésnél tudom h van.
2015. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!