Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Holnap jár le a müszakim és a...

Holnap jár le a müszakim és a kgfb is. Én viszont csak 3 hónap múlva tudom levizsgáztati az autót. Számithatok valamilyen plusz költségre müszaki és biztositás terén? Dijnemfizetési büntetés pl?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen kivonathatod a forgalomból akkor nemkell ra fizetned különben igen. Viszont az emlékezetem szerint 6 ropi szóval meg kell nézni mennyi a negyedéved. Meg kérdezd meg a biztosítót hogy a bonus malus nem változik e ilyenkor. A vizsga lejárta nem érdekes ha nem közlekedsz vele. A vizsgára menetelkor viszont ha nem a Mozaikban vizsgáztatod útvonalengedélyt kell kérni. Ha nem teszed meg bajod lehet nem biztos hogy lesz de ha megfognak s a rendőr kemény akkor igen.
2013. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!