Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen állapotban hova vesznek...

Ilyen állapotban hova vesznek fel dolgozni?

Figyelt kérdés
helyzet a következő eléggé durván feledékeny vagyok mert nehezen értelmezem a dolgokat illetve nagyon nehezen jegyzem meg ha mondanak nekem valamit de van mikor meg se jegyzem és nem azért mert nem akarom és nagyon rossz a tájékozodási képességem :S
2015. jún. 1. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pl. egy szalag mellett dolgozhatnál.
2015. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 FüligJimmy88 ***** válasza:
50%
Szerintem inkább tegyél a feledékenység ellen. Én is az voltam, de legyűrtem: koncentráció kérdése az egész. Plusz még az is, hogy ne görcsölj mindenen-mert gondolom erről is szó van. Meg olvass és fejts keresztrejtvényt. Sokat.
2015. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2-es ha valamilyen szindrómáról, mentális zavarról, esetleg betegségről van szó, a kérdező csak annyit tehet, hogy elmegy egy jó(!!) pszichiáterhez, sajnos hiába "gyúr rá", az önmagában kevés.

Kérdező: Takarítás? Tudom, finoman szólva sem a legjobb meló, de ebben szerintem nem tudnál rontani, csak A pontól végigmenni B pontig, munka előtt feljegyzéseket írni: pl. :

-söprés

-felmosás

-kuka ürítés

-portörlés

stb. És amikor az egyikkel végeztél, kipipálnád/kihúznád.

2015. jún. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2-es probáltam tenni ez ellene kb fél éven keresztül szedtem cavintont és az se nagyon segitett :(
2015. jún. 2. 14:18
 5/13 A kérdező kommentje:
3-as hááát ha nem nagy helységröl van szó akkor az szerintem oké lenne :)
2015. jún. 2. 14:20
 6/13 A kérdező kommentje:
am köszi a válaszokat mindenkinek :)
2015. jún. 2. 14:21
 7/13 FüligJimmy88 ***** válasza:
Igazad van 3-as, de ezek szerint volt már pszichiáternél (gondolom a cavintont ő írta fel). Mindenesetre akkor sem árt trenírozni az agyat, hátha mozdít valamit a dolgon... Érdemes foglalkozni vele, mert gondolom azért nem a seprűnyél mellől akar nyugdíjba menni. Vagy a szalag mellől, mert amúgy mindkét javaslat jó, csak nem életcél...
2015. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem voltam pszichiáternél apám hozta egy orvos ismerősétől. Másrészt meg ha jól tom akkor eléggé drága pszichiáterhez járni amit nem igazán engedhetek meg magamnak :(
2015. jún. 3. 20:38
 9/13 A kérdező kommentje:
és igen nem ez az élet célóm mert én alapjában szoc. ápoló akartam lenni csak hát ki rúgtak a fent említettek miatt de utánna végül leraktam egy bizti őr tanfolyamot amit alapjába 1-es lett volna de egy 2-el át rúgdostak de evvel se tudtam elhelyezkedni mert nem tudtam megjegyezni hogy hol vannak a csekkoló pontok vagy hogy is hivják azokat :////
2015. jún. 3. 20:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Én elektroműszerészként dolgozok, szintén ilyen problémával küzdök, úgy oldottam meg a dolgot, hogy kisajátítottam a munkának azt a részét amihez a legkevesebb ész kell és azt csinálgatom.
2015. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!