Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Üzemorvosi vizsgálaton van...

Üzemorvosi vizsgálaton van drogteszt?

Figyelt kérdés
Nem a rendfenntartó erőkhöz csatlakozom, egy nemzetközi multicéghez vettek fel irodai munkára. Amikor a szerződést kötöttük akkor mondták, hogy lesz egy üzemorvosi vizsgálat, vizeletmintát is vesznek. Mit vizsgálnak itt? Gondolom azt, hogy nem vagyok e fertőző beteg. Viszont annyi gond van a dologban, hogy nagyjából 1 hete füvet szívtam. Nem vagyok rendszeres fogyasztó, ritkán előfordul ha jó a társaság. Lehet ebből bajom?
2015. jún. 5. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Erről a munkáról le kell mondanod :(
2015. jún. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Milyen cég ez egyáltalán? :) Erkölcsit kértek? Hát nagyon is elképzelhető hogy lesz drogteszt is.. : / :D
2015. jún. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vizeletvizsgálat része a sima labor vizsgálatnak.

Ha lenne drogteszt, akkor kéne tájékoztatniuk.

Ha nem olyan munkakör (pl. gépkocsivezető, nehézgépkezelő) akkor nem hiszem, hogy vizsgálnak ilyet.

2015. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2015. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Drogtesztről kéne, hogy tájékoztassanak, ez munkakör függő, szerintem irodai munkánál nem nézik, hacsak nem nagyon speciális cégről van szó.
2015. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!