Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Magyarországon nincs karrier...

Magyarországon nincs karrier lehetőség? (ez nem kérdés)

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

De van. Persze gyári melósból nem lesz soha se gyárigazgató.


Karriert én saját vállalkozásba látom első sorban. Ehhez persze önfejlesztés kell!

2015. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha nincs kérdés, nincs válasz sem.
2015. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nincs! ki külföldre, szedd meg magad!
2015. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elrontottam, a kérdéshez akartam írni. Szóval én úgy veszem észre, hogy ebben az országban nincs igazán karrier.

Én logisztikában dolgozom, 120 ezerért, cserébe amíg nincs kész a munka addig nem megyek haza, hétvégén bejárok stb. ezt mind ingyen.

Én úgy veszem észre ismerősökön, hogy aki elvégez egy komoly iskolát pl egy Corvinus vagy CEU az rendre megy ki külföldi multikhoz - Anglia, Belgium, Németország, - dolgozni mert itt Mo.-n egyszerűen nincs az a karrier lehetőség amit elképzelnek az emberek.

Ki lesz itt gazdag? Az aki olyan pozícióban van, hogy tud csalni, lopni, ügyeskedni picit és ebből pénzt csinál, nem az aki elvégez egy jó iskolát.

Nem csoda, hogy a fiatal diplomások munkanélküliek. Egyszerűen nincs rájuk szükségünk mert nem vagyunk annyira fejlett ország. Itt a bolti eladókra meg a gyári munkásokra van szükség akik a minimálbéres munkát is elvállalják mert nincs jobb, szellemi munkában meg a robotokra akik két ember helyett dolgoznak.

2015. jún. 7. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a fizikai munka az, amit automatizálni lehetne, és a szellemi ahova emberek kellenének.


Azt a karrierlehetőséget amit az amcsi filmek bemutatnak meg el lehet felejteni. Ilyen csak filmen van!

2015. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!