Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet szakmai gyakorlat...

Hogyan lehet szakmai gyakorlatot találni az USA-ban?

Figyelt kérdés
Szeretnék kimenni az Egyesült Államokba 1 évre gyakornokként, pályakezdőként. Gépészmérnöki MSc végzettségem lesz 2 hónap múlva, jól beszélek angolul (közép-felsőfok közötti szinten), viszont nyelvvizsgám nincs belőle. Tudtok esetleg valamilyen szervezetet, weboldalt, lehetőséget amivel ki lehet jutni?

2015. ápr. 20. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2015. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Ha olyan jól megy az angol, meg elvileg értelmiségi is vagy, miért nem tudsz keresni?

Hajadba kenheted a diplomádat, ha ennyi nem megy...

2015. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha beszélsz angolul akkor először csinálj egy nyelvvizsgát (gondolom másik nyelvből van nyelvvizsgád mert már MSc-s vagy). Az egyetemen kérhetsz segítséget mert vannak programjaik, legalábbis nélunk Debrecenben van rá lehetőség. (A nyelvtudásomat most nem hozom ide mert én Amerikában születtem, anyanyelvem az angol, 15 évig ott éltem. A lényeg hogy az egyetemmel eddig három alkalommal voltam odahaza az Államokban és jövő nyáron végleg haza költözök Amerikába.) szóval első körben az egyetemen érdeklődj, ott elmondanak mindent amit tudnod kell.
2015. ápr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!