Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek érdemes neki...

Finalman kérdése:

Szerintetek érdemes neki kezdenem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy most 18 éves végzős fiú vagyok és szeretnék is dolgozni illetve szükségem lenne kisebb összegekre(+pénz) és arra gondoltam, hogy iskola után elmennék dolgozni, egyenlőre még nem tudom hova tudnék, de olyan munkára lenne szükségem ami mellet tanulni is marad időm. Például mekit néztem ki, ott ugye 20 óra a heti kötelező és úgy hallottam eléggé rugalmas. Szerintetek kapnék olyan munkát(függetlenül meki, bárhol) ahol beoszthatnám a munkaidőm az alábbi képpen:

Hétfő: 2 óra

Kedd: 2 óra

Szerda: 2 óra

Csütörtök: 2 óra

Péntek: 4 óra

Szombat: 8 óra

Válaszotokat előre is köszönöm!



2015. jan. 5. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Így sehol nem kapsz.


Péntek: 4

Szombat: 8

Vasárnap: 8


Így kaphatsz árufeltöltőit. Napi 4-nél kevesebbet nem lehet dolgozni.

2015. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dolgoztam mekiben. 8 oras muszakok vannak, csak esti tagozatos kozepiskolasokat vettek fel emiatt. foleg egyetemistak voltak meg diakmunkasok, azzal osszeegyeztethetoen kell ertelmezni a rugalmas beosztast. Pl. ha gyakorlatod volt, mas napokat vallalhattal.stb.


Nem akarlak elkeseriteni, de annyira minimalis itthon a reszmunkaidos lehetoseg, h. meg hetvegi munkat is jo ha diakszovetkezetben talalsz. Ilyen beosztasban pedig, amit szeretnel nincs az a feladat, amit hatekonyan el lehet vegezni. Nezz korul a csaladban, nincs -e piacos ismeros, akinek hajnalban, v. hetvegen tudnal segiteni, v. hetvegi irodatakaritas esetleg, de ott is egymas sarkat tapossak a 40+-os munkanelkuliek, ugyhogy nagy szerencse kell ahhoz is. Magyarorszag nem a dolgozni akaroknak lett berendezve. Ez van.

2015. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!