Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sírtál már a munkahelyeden?...

Sírtál már a munkahelyeden? Látta valaki, mit mondtál, hogy mi a baj? Volt aki csúfolt érte, hogy mimóza lelkű stb?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, sírtam, és látták is. Elmondtam, mi a baj (nem sikerült elvégeznem a feladatot, amit kaptam. Sokszor dühömben vagy idegességemben sírok). Kedvesek voltak, megvigasztaltak, senki sem szólt be. Persze lehet, hogy a hátam mögött megszóltak, de az nem érdekel.
2015. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Épp ma rohantam ki az öltözőbe sírva, már fél órája tartogattam, de nem mertem mások előtt sírni. Túlórázni kellett, mindennek tetejébe még a főnök és a műszakvezető is folyton kötekedtek velem, soha semmi nem jó nekik, amit csinálok. Úgy kellett kikönyörögnöm, hogy hazajöhessek, mivel időre haza kellett érnem. Nagyon kibuktam, agyon hajtottak a mai nap, szinte rabszolga munkát végzünk. Minél előbb el kellene onnan mennem máshová dolgozni. Amúgy senki sem látta, hogy sírok, jobb is.
2015. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen volt már. Látták, azt mondták hogy részvétem.
2015. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen. Szerencsére nem csúfoltak, mert mindenki tudta, mekkora paraszt és en bloc idióta a főnök néha (kb. az történt, hogy önkéntesként dolgoztunk egy helyen, semmi nem volt elmondva nekünk, hogy milyen helyzetben hogy cselekedjünk, egyikünk sem dolgozott még olyan helyzetben, aztán volt egy dolog, ami nem tetszett neki abban, ahogy intéztük a dolgokat, és elkezdett ordítani a külső helyszín kellős közepén, hogy mekkora pancser kóklerek vagyunk - "kedvesebb" szavakkal -, ezt még egy óvodás is tudja - persze, óvodások komplett rendezvényeket szoktak rendezni és kikérni a főnök véleményét egyes helyzetekben, nyilván -.-). Bár jobban örültem volna neki, ha nem veszik észre, de rám találtak a wc-ben, mert kerestek... Én addig bírtam a hülyeségeit akkor. Az más kérdés, hogy vhogy a főnök megtudta, és elkezdte játszani az agyát és terelni a felelősséget, és kb. szájbarágósan mondani, hogy áááá, nem kell azért sírnom, mert elbénáztam... pedig rohadtul nem azért sírtam, mert mocskosul nem bénáztam el a dolgot, azért sírtam, mert nagyon megsértett. Sztem tudta ezt ő is, de gondolta, ha számba rágja, hogy a teljesítményem miatt sírok, akkor el is hiszem...

Aztán már többet nem sírtam, mert megszoktam a főnök stílusát... mármint... azt nem tudtam teljesen megszokni, hogy létezik ilyen ember, aki ennyire nem profi, paraszt, bunkó, kioktató, beképzelt, inkompetens ember. Inkább azt mondanám, kevésbé vettem fel ott helyben... de a végefelé, amikor még jobban eldurvult a helyzet, otthon bőgtem (úgy eresztettem ki a feszkót), és gyomorideggel mentem be minden egyes nap. Nem lett jobb azóta sem, és nem dolgozom már ott, pont ezek miatt.

2015. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen sírtam, belepattant a fémforgács a szemembe marás közben. Látták és azt mondták ne legyek balfék vegyek fel szemüveget.
2015. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!