Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Vida nem tud angolul,...

Ha Vida nem tud angolul, nekem meg felsőfokú nyelvvizsgám van belőle, akkor hogy lehet az hogy ő ott csücsül a csúcson, engem meg egy sima ellenőrnek nem vettek fel?

Figyelt kérdés
Plusz megfeleltem minden szakmai követelménynek

2014. nov. 28. 13:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Ez csak annyit bizonyít hogy az iskolai papírral kitörölheted.
2014. nov. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
14%
NAV-elnöknek valószinűleg nem volt előírás semmilyen angol nyelvismeret. Gondolkodásra viszont még egy ellenőr-jelöltnek is szüksége van. Jó eséllyel ennek hiányában nem vettek fel.
2014. nov. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

Nincs hátszeled. Ennyi.


2010 óta ez fokozottan érvényes.

2014. nov. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10%

Valószínűleg azért mert annyi eszed van hogy szerinted attól lehet valaki NAV-elnök hogy tud angolul.


Persze, furcsa hogy nem beszél idegen nyelvet, de őszintén miért fordul le mindenki a székről? Szerintem NAV-elnökként hányszor van szükséged bármilyen idegen nyelvre? Elárulom kalauzként többször.

2014. nov. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Na nehogy már ne legyen ciki, hogy egy ország bármilyen hivatalának a feje nem tud tolmács nélkül megszólalni egy nemzetközi társaságban vagy mondjuk képtelen egy angol nyelvű anyagot elolvasni. Nagggyon fideszesnek kell lenni ahhoz, hogy ez oké legyen neked:DDDDDDD
2014. nov. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%

Utolsó: nem mondom, hogy nem ciki, de egy NAV-elnök hivatalosan nem jár külföldre, nem fogad külföldi vendégeket, ettől nem lesz jobb vagy rosszabb elnök valaki. Ehhez képest mindenki úgy fel van háborodva mintha az derült volna ki hogy nem tud olvasni..


Nem vagyok amúgy semmilyen, nem járok szavazni és fogalmam sincs hogy Vida jól végezte-e a munkáját, de képmutató dolognak tartom hogy az ország egy emberként ezen háborog hogy nem tud angolul.

2014. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

6: "Ehhez képest mindenki úgy fel van háborodva mintha az derült volna ki hogy nem tud olvasni.. "


Én nem tudom, te milyen területen dolgozol, de manapság körülbelül ezzel egyenértékű, ha valaki nem beszél angolul. Amikor diplomát nem lehet ma már nyelvtudás nélkül kapni, akkor ilyen fontos pozícióba nehogy már ilyen embert ültessünk.

2014. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
8%

7.

Nekik annak idején oroszul kellett tanulniuk...

2014. nov. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
8: És ez kit érdekel? Ma az angol a világnyelv.
2014. nov. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon védik ezt a Vidát a kormánypárti politikusok, az emberekben felmerül a kérdés vajon miért?


[link]

2014. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!